תגית כתבה: משטרת ישראל

פלילים

כתב אישום לדר הרחוב (הומלס) שתקף אישה וגרם לה חבלות חמורות

כתב אישום לדר הרחוב (הומלס) שתקף אישה וגרם לה חבלות חמורות. החשוד, בפעולות מהירות הצליחו השוטרים לאתר את החשוד במעשה ועצרו אותו. יובל שטה, בן ‏‏24, דר רחוב, נעצר והובא לחקירה. מעצרו הוארך מעת לעת בפני בימ״ש השלום באילת.‏

לסיפור המלא>>
פלילים

בבית עסק באילת המוכר אופניים בעיר, אותרו 14 זוגות אופניים החשודים כגנובים.

בבית עסק באילת המוכר אופניים בעיר, אותרו 14 זוגות אופניים החשודים כגנובים. בעל העסק עוכב לחקירה. מתחילת שנת 2022 נפתחו במשטרת אילת 7 תיקי חקירה בחשד לגניבת אופניים וקורקינטים ברחבי העיר.

לסיפור המלא>>
פלילים

נעצר חשוד בהתפרצות לבית בשכונת הדקל באילת.

נעצר חשוד בהתפרצות לבית בשכונת הדקל באילת. עם הגשת התלונה החלה משטרת אילת בפעולות חקירה גלויות וסמויות במהלכן אותרה זהותו של החשוד שנצפה במצלמות. החשוד בשנות הארבעים לחייו, הובא להארכת מעצר בפני בימ״ש השלום.

לסיפור המלא>>
פלילים

19 חודשי מאסר בפועל הוטלו על תושב אילת שנהג ללא רישיון בכביש הערבה, התנגש ברכב ותקף את הנהג.

19 חודשי מאסר בפועל הוטלו על תושב אילת שנהג ללא רשיון בכביש הערבה, התנגש ברכב ותקף את הנהג. הנאשם הורשע על פי הודאתו ומיוחסות לו עבירות של תקיפה הגורמת חבלה ועבירה של נהיגה ללא רישיון נהיגה.

לסיפור המלא>>
חדשות

נמלט מהשוטרים באילת והתנגש בניידת משטרה.

נמלט מהשוטרים והתנגש בניידת משטרה. במהלך פעילות של בלשי משטרת ישראל באילת, נצפה חשוד שעל פי החשד סחר בסמים מסוכנים. משהבחין בשוטרים, החל להימלט מהמקום ברכבו תוך שהוא מסכן עוברי אורח ולבסוף התנגש בניידת משטרה,

לסיפור המלא>>
פלילים

כתב אישום הוגש נגד תושבת אילת בת 26 אשר החזיקה בדירתה השכורה קוקאין, פטריות הזיה, קנבוס ואל.ס.די.

כתב אישום הוגש נגד תושבת אילת בת 26 אשר החזיקה בדירתה השכורה 17 גרם קוקאין ‏מחולקת למנות, פטריות הזיה, קנבוס ואל.ס.די. מעצרה הוארך עד תום ‏ההליכים שכן קיים יסוד סביר ‏לחשש כי היא תסכן את ביטחונו של הציבור כולו, וצרכני הסמים בפרט ככל שתשוחרר.‏

לסיפור המלא>>
פלילים

רופא התלונן כי מטופל המאושפז בבית החולים באילת איים עליו כי יפגע בו

התקבל דיווח במשטרת מרחב אילת, מבית החולים יוספטל אודות מטופל המאיים על הצוות הרפואי. רופא התלונן כי מטופל המאושפז החל מאתמול בשעות הערב בבית החולים, איים עליו כי יפגע בו וזאת על רקע אי שביעות רצונו מהטיפול אותו קיבל.

לסיפור המלא>>
פלילים

ילד נפצע באורח קשה מפגיעת כלי הרכב באילת.

לד נפצע באורח קשה מפגיעת כלי הרכב. כלי רכב פגע בילד ברחוב לוס אנג’לס באילת. הוא הועבר באמבולנס לבית החולים ‘יוספטל’ באילת שם אובחנה בו חבלה רב איברית ופגיעה בגולגולת. בוחני התנועה של משטרת אילת החלו בחקירת נסיבות האירוע ובאיסוף הראיות. .

לסיפור המלא>>