נושא הכתבה: צרכנות

צרכנות

בשבוע ה-14 של מלחמת "חרבות ברזל" ההוצאות של הציבור הגיעו לסכום של 8.846 מיליארד ₪ – ירידה ארצית של 2.7% לעומת שבוע ממוצע ב-2023.

בשבוע ה-14 של מלחמת "חרבות ברזל" ההוצאות של הציבור הגיעו לסכום של 8.846 מיליארד ₪ – ירידה ארצית של 2.7% לעומת שבוע ממוצע ב-2023.

לסיפור המלא>>
צרכנות

רשת אופנת הספורט הבינלאומית פותחת חנות שביעית בעיר אילת בקניון אייס מול בשווי השקעה של כ- 4.5 מיליון ₪

רשת אופנת הספורט מהמובילות בעולם JD SPORTS ממשיכה להתרחב ומשיקה חנות חדשה בת שתי קומות בקניון אייס מול אילת, אשר תשתרע על פני שטח של כ- 610 מ"ר ובהשקעה של כ- 4.5 מיליון ₪. החנות עוצבה בהתאם לקונספט הריטייל הייחודי של הרשת הבינלאומית.

לסיפור המלא>>
צרכנות

לקראת מרוץ הלילה של אילת, סניף אילת של חנות הספורט והטיולים דקטלון מציג את המדריך: כיצד לבחור נעלי ריצה

לקראת מרוץ הלילה של אילת, סניף אילת של חנות הספורט והטיולים דקטלון מציג את המדריך השימושי: כיצד לבחור נעלי ריצה? מומחי הריצה של דקטלון מסייעים לכם למצוא את נעלי הריצה המושלמות עבורכם.

לסיפור המלא>>
צרכנות

מסעדות מובילות באילת יציעו מנות מותאמות במיוחד לסוכרתיים כחלק מפרויקט "החופש לאכול" – פרויקט הסוכרת הראשון בישראל

לראשונה בישראל, מסעדות מובילות באילת יציעו מנות מותאמות במיוחד לסוכרתיים, ביניהן המסעדות של רשת המלונות ישרוטל: לה קוצ'ינה, אנג'לינה, ג'אספר, ישראלית, מאנקיס וראנץ' האוס, כמו גם מסעדת עומרס וטולום. זאת כחלק מפרויקט "החופש לאכול" – פרויקט הסוכרת הראשון בישראל

לסיפור המלא>>
צרכנות

אוניברסיטת בן גוריון באילת מסיימת את ההרשמה למכינה לגילאי 30+ לסטודנטים לתואר ראשון באילת.

אוניברסיטת בן גוריון באילת מסיימת את ההרשמה למכינה לגילאי 30+ לסטודנטים שרוצים ללמוד לתואר ראשון באילת. מחזור נוסף של מכינה 30+ תוכנית לחסרי תעודת בגרות ופסיכומטרי המבקשים להתקבל לתואר ראשון יפתח מיד לאחר חגג הסוכות באוניברסיטה בן-גוריון באילת.

לסיפור המלא>>
צרכנות

רשת הגלידריות החדשה של מקדונלד'ס פותחת שני סניפים בעיר אילת

רשת הגלידריות החדשה של מקדונלד'ס פותחת שני סניפים בעיר אילת. מקדונלד'ס, רשת המסעדות הגדולה בישראל, פותחת שני סניפי "מק גלידה" בעיר אילת, באייס מול ובקניון מלכת שבא, צמוד לסניפי מקדונלד'ס.

לסיפור המלא>>
צרכנות

הוועדה המחוזית לתכנון ובניה דרום אישרה סופית את תכנית המתאר לעיר אילת.

הוועדה המחוזית לתכנון ובניה דרום אישרה סופית את תכנית המתאר לעיר אילת. התוכנית ‏כוללת תוספת של כ-14,500 יחידות דיור, שייתנו מענה להיקף אוכלוסייה שיגדל לכדי כ-100,000 ‏תושבים עד שנת 2030. בנוסף מציעה התוכנית כ-1,450,000 מ"ר עבור שטחי תעסוקה ומשרדים

לסיפור המלא>>
צרכנות

הוועידה השנתית ה-15 של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל תתקיים באילת

הוועידה השנתית ה-15 של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל תתקיים בתאריכים 19-21.12.21 , במלון רויאל ביץ' באילת ובמלונות נוספים בעיר.בוועידה צפויים להשתתף כ-1,000 בכירי הענף בהם בעלי הקניונים ורשתות המסחר, מנכ"לי החברות וכל צמרת הענף.

לסיפור המלא>>