תגית כתבה: חבל אילות

תחבורה

כביש 40 מצומת הנגב לכיוון דרום חסום בשל תאונת דרכים בין אוטובוס למשאית בכביש 40 בצומת טללים.

כביש 40 מצומת הנגב לכיוון דרום חסום בשל תאונת דרכים בין אוטובוס למשאית בכביש 40 בצומת טללים. חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה 20 פצועים.

לסיפור המלא>>
חדשות

פועל שנכווה מחומר כימי במהלך עבודתו במפעל במועצה אזורית חבל אילות.

פועל שנכווה מחומר כימי במהלך עבודתו במפעל במועצה אזורית חבל אילות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א-הצלה אייר לבי"ח שיבא בתל השומר גבר במצב קשה עם כוויות בכל חלקי גופו כשהוא מורדם ומונשם.

לסיפור המלא>>
תחבורה

פעילות של שוטרי אגף התנועה בכביש 90 בגזרת נגב ואילת בשת"פ היחידה האווירית.

פעילות של שוטרי אגף התנועה בכביש 90 בגזרת נגב ואילת בשת"פ היחידה האווירית. במהלך פעילות של שוטרי אגף התנועה בכביש 90 בגזרת ערבה ואילת בשת"פ היחידה האווירית נרשמו 92 דוחות.

לסיפור המלא>>
תחבורה

התקדמות בנושא שדרוג כביש הערבה. יפתח המקטע הראשון הדו נתיבי שיאפשר עקיפה פתוחה של רכבים ומשאיות.

התקדמות בנושא שדרוג כביש 90 -כביש הערבה. בסוף חודש מאי צפוי להיפתח המקטע הראשון הדו נתיבי שיאפשר עקיפה פתוחה של רכבים ומשאיות. אורך המקטע יהיה 2.5 ק"מ. בכל חודש צפוי להיפתח עוד מקטע.

לסיפור המלא>>
תרבות

אירוע הגיבוש של חבל אילות – תוכנית 'מקומי' קיימה להורים הצעירים בחבל אילות אירוע קהילתי מגבש בטבע

צעירות וצעירי חבל אילות המשתתפים ב׳מקומי' תוכנית המנהיגות של משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי בחבל אילות קיימו בבשטח רחב הידיים של 'האקו-כיף' בקיבוץ לוטן אירוע קהילתי מגבש למשפחות חבל אילות.

לסיפור המלא>>
תרבות

מקומי' תוכנית המנהיגות של משרד הנגב הגליל והחוסן הלאומי בחבל אילות מזמינה את ההורים הצעירים בחבל לאירוע קהילתי מגבש בטבע.

אירוע הגיבוש של חבל אילות. מקומי' תוכנית המנהיגות של משרד הנגב הגליל והחוסן הלאומי בחבל אילות מזמינה את ההורים הצעירים בחבל לאירוע קהילתי מגבש בטבע. בשטח רחב הידיים של 'האקו-כיף' בקיבוץ לוטן, יתקיים אירוע קהילתי מגבש למשפחות חבל אילות כחלק מ׳מקוֹמי׳.

לסיפור המלא>>
חדשות

המועצה המקומית חבל אילות רכשה והעבירה ליישובי החבל ציוד חילוץ והצלה לשעת חירום, ובפרט לרעידות אדמה

נערכים בשגרה, מוכנים לחירום: המועצה המקומית חבל אילות רכשה והעבירה ליישובי החבל ציוד חילוץ והצלה לשעת חירום, ובפרט לרעידות אדמה, וזאת במסגרת תכנית העבודה של המועצה לחזק את יכולותיהם של היישובים להתמודד במצבי חירום.
בתמונה: צ'ינו ואופיר, רכזי הביטחון של יטבתה ואליפז, מקבלים את הציוד.

לסיפור המלא>>