3 רכבים ואופנוע נפגעו כתוצאה מנפילת עמודים ועצים באילת נזקים כבדים לחוף

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
3 רכבים ואופנוע נפגעו כתוצאה מנפילת עמודים ועצים. נזקים כבדים נראים לאורך רצועת החוף, במתקני החוף, שמשיות, הצללות, אשפתונים, תאי שירותים ועוד.
רונית זילברשטיין
13/03/2020 | 12:09

על רקע מזג האוויר הסוער הפוקד את אזורנו ביממה האחרונה, כולל רוחות עזות ומשקעים בכמות חריגה, פעלו אמש מחצות הלילה, צוותים של עיריית אילת וקבלנים בשירותה, לשאוב מים ולפנות סחף על מנת לאפשר צירים פתוחים. הבוקר (ו׳) פועלים הצוותים לפנות גם עמודי תאורה, עצים ושלטים שנפלו. עד כה נפלו 24 עמודי תאורה ו 12 עצים. כולם פונו.

3 רכבים ואופנוע נפגעו כתוצאה מנפילת עמודים ועצים. נזקים כבדים נראים לאורך רצועת החוף, במתקני החוף, שמשיות, הצללות, אשפתונים, תאי שירותים ועוד.

על רקע התחזיות נערכה בימים האחרונים, העירייה על כל צוותיה לתת מענים ופועלת בהתאם. משעות הבוקר המוקדמות כל צירי התנועה בעיר פתוחים אולם הגישה לעיר מכביש 90 וכביש 40 חסומה משני הכיוונים. הציבור מתבקש להיערך בהתאם להמשך מזג האוויר הסוער.
בהערכת מצב שקיימו הבוקר ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומנכ״ל העירייה – פיליפ אזרד עדכנו הצוותים על המצב בשטח ועל עבודות הצוותים ברחבי העיר ובחופים כולל היערכות לגל גשם נוסף שצפוי להגיע. בהתאם להנחייתם, מיד עם סיום גל מזג האוויר, ייערכו כל הצוותים להשיב את המצב לקדמותו בדגש על רצועת החוף. עוד הנחה ראש העירייה לבצע בדיקות בכל מוסדות החינוך, בעדיפות על גני הילדים.

כאמור על רקע התחזיות נערכה בימים האחרונים, העירייה על כל צוותיה לתת מענים בהתאם, כולל גיוס הקבלנים העובדים בשירותה. הנחיות יצאו לכל העסקים בקו החוף, להסיט ציוד ומתקנים לגב החוף ולקשור חפצים. הנחיות יצאו גם לקבלנים באתרי הבניה, לחזק גדרות ולפנות כלים. הנחיות יצאו גם לכל אבות הבית בבתי הספר להיערך בהתאם. לצד ההיערכות בוצעו בשבועות האחרונים, עבודות שטיפה ושאיבה של 460 תעלות הניקוז (קולטנים) ברחבי העיר ועוד מאות מטרים של תעלות ניקוז הסמוכות לחוף.
גם כאן נדרשת אחריות אישית ומשמעת עצמית של התושבים בבדיקה של המרחב הפרטי, לרבות גג הבית, החצרות, המרזבים, החלונות, חפצים ועוד. בשעות הסערה, רצוי שלא לשהות בחוץ ולא להגיע לאזור החוף, כך גם במקרה של שיטפונות והצפות. הנחיות אלה תקפות גם להיום (ו׳).

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות