תלמידת כיתה י’ מבית ספר התיכון ע”ש “בגין” זכתה בתחרות הארצית “הנני”

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גלי מל, תלמידת כיתה י’ מבית ספר התיכון ע”ש “בגין” זכתה בתחרות הארצית “הנני” וייצגה את אילת בכבוד בטקס של יום השנה לשגרירות ארה”ב ומוזיאון “ידידי ישראל” בירושלים, שנערך במעמד ראש הממשלה. כאות הוקרה על הצטיינותה, זכתה גלי לסיור אישי ממייסד המוזיאון – ד״ר מייקל אוונס
רונית זילברשטיין
29/05/2019 | 19:23
גלי עם ראש העירייה כשהיא מלווה באביה – עודד מל והמורה בקי קמחי.

גלי מל, תלמידת כיתה י’ מבית ספר התיכון ע”ש “בגין” זכתה בתחרות הארצית “הנני” וייצגה את אילת בכבוד בטקס של יום השנה לשגרירות ארה”ב ומוזיאון “ידידי ישראל” בירושלים, שנערך במעמד ראש הממשלה.
השבוע נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי עם גלי, כפי שנוהג לעשות עם המצטיינים בכל התחומים זאת על מנת להעריך ולהאיר בזרקור מקומי את המצטיינים.

כאות הוקרה על הצטיינותה, זכתה גלי לסיור אישי ממייסד המוזיאון – ד״ר מייקל אוונס ואירוח במלון מצודת דויד בירושלים, שם נערך הטקס. את גלי ליוו בטקס אמה – אורית מל, מורה ומחנכת ובקי קמחי, רכזת החינוך החברתי בבית הספר. במסגרת הסיור נפגשה גלי גם עם האלוף במיל׳ יוסי פלד.

גלי, אשר כתבה מאמר יוצא דופן ובו תיארה את הרגע בו נדרשה לומר ״הנני״, קיבלה הזמנה מרגשת מטעם מייסדי המוזיאון והגיעה בשבוע שעבר לקבל כאמור את הפרס ולהשתתף ברגע היסטורי של חגיגות יום השנה לשגרירות ארה”ב בירושלים. “זוהי הזדמנות נוספת של בית ספר “בגין” לגאווה על תלמידים בעלי יצירתיות, ערכיות ושאיפה למצוינות” אמרה בקי בהתרגשות.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות