תחרות מיס יוניברס הבינלאומית תתקיים בדצמבר הקרוב בעיר אילת ותשודר בלמעלה מ-170 מדינות ברחבי העולם

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
תחרות היופי העולמית “מיס יוניברס” תתקיים לראשונה בתולדותיה בישראל. העיר אילת נבחרה להיות המארחת של התחרות שתציין השנה 70 להיווסדה. הישראלים האמונים על הבאת תחרות מיס יוניברס לישראל הם המפיקים טלי אשכולי ואסף בלכר והיא מתקיימת על ידי ארגון מיס יוניברס העולמי בשיתוף משרד התיירות הישראלי ועיריית אילת
רונית זילברשטיין
21/07/2021 | 14:26

תחרות היופי העולמית “מיס יוניברס” תתקיים לראשונה בתולדותיה בישראל. העיר אילת נבחרה להיות המארחת של התחרות שתציין השנה 70 להיווסדה. הישראלים האמונים על הבאת תחרות מיס יוניברס לישראל הם המפיקים טלי אשכולי ואסף בלכר והיא מתקיימת על ידי ארגון מיס יוניברס העולמי בשיתוף משרד התיירות הישראלי ועיריית אילת. המתמודדות אשר זכו בתואר מלכת היופי במדינתן ויתחרו על התואר “מיס יוניברס 2021”, תגענה לישראל ברכבת אווירית כבר בסוף חודש נובמבר. מדובר בשלושה שבועות של אירועים טלוויזיוניים, המשודרים בשידור חי וישיר לכל העולם וכוללים מופעי חצי גמר וגמר, תחרות השמלה הלאומית, ואירועי גאלה נוספים דוגמת אירוע השטיח האדום, אירועים לקהילה, אירועי צדקה ועוד. מנחה האירוע כמיטב המסורת, יהיה הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה הנודע סטיב הארווי.

לתחרות בישראל צפויים להגיע משלחות מכ-100 מדינות ברחבי העולם, בהן למעלה מ 1,200 חברי משלחות רשמיות, מאות עיתונאים וצוותי טלוויזיה, אלפי חובבי האירוע ותיירים, למעלה מ-100 אח”מים אמריקאים, בהם אמנים מהשורה הראשונה בעולם וצוות שופטים בעלי שם עולמי. האירוע זוכה מדי שנה לסיקור תקשורתי גבוה וישים את ישראל על מפת המדינות אשר אירחו בעבר את התחרות היוקרתית. אירוע בינלאומי כזה יגדיל משמעותית את יחסי הציבור של ישראל ויביא לחשיפה חיובית לעיר אילת ולישראל כיעד תיירות מוביל ומותג בינלאומי המוכר בעולם. התחרות תשודר בכ-170 מדינות ברחבי העולם וברשתות הטלוויזיה המוכרות של FOX לדוברי האנגלית ו Telemundo- לדוברי הספרדית. החשיפה לתחרות מיס יוניברס נאמדת על כ-1.3 מיליארד איש בכל העולם, שמתעניינים בתחרות בפלטפורמות השונות, בעיתונות הכתובה, העיתונות המקוונת ושידורי הטלוויזיה. כך שעצם קיומה של התחרות בארץ, יגביר את החשיפה החיובית לישראל בכל רחבי הגלובוס וימתג את העיר אילת ואת מדינת ישראל בפרט, כיעדים המסוגלים לארח אירועים בינלאומיים ברמה גבוהה, בדומה לאירועי האירוויזיון והג’ירו דה איטליה שהתקיימו כאן בעבר.

הבחירה בישראל כמדינה המארחת מדגישה שוב את האטרקטיביות של המדינה, את ההיסטוריה העשירה שלה, את מגוון אתרי התיירות והנופש הנהדרים שיש לישראל להציע לצופי התחרות מסביב לעולם. גם אופן ההתמודדות של ישראל עם מגפת הקורונה בשנה וחצי האחרונות היה משמעותי בשיקולים של קברניטי מיס יוניברס להשתכנע כי יש לקיים השנה את התחרות דווקא בארץ הקודש. בנוסף יהווה האירוע תרומה כלכלית לעיר אילת ומנוע צמיחה מרכזי לישראל ולתיירות הפנים והחוץ שלה, כאשר המתמודדות והמשלחות ישהו בישראל ובאילת במשך כשלושה שבועות, במסגרתם יקיימו חזרות, צילומים, סיורים וישתתפו באירועים הקשורים לתחרות עצמה בכל רחבי הארץ.

התחרות היא חלק מארגון “מיס יוניברס” (MUO), המתפקד כקהילה בינלאומית לנשים ברחבי העולם. מטרות הארגון הן להעצים נשים באמצעות הצבת מטרות משמעותיות לעשייה, חיזוק הביטחון העצמי של המתמודדות ויצירת הזדמנויות להצלחה עבורן. תכניות הארגון מייצרות בכל שנה פלטפורמה לנשים ליצירת שינוי חיובי. מתמודדות העבר והווה משמשות כשגרירות בקהילות אליהן הן משתייכות, כמנהיגות, כמעורבות בקהילה שלהן, הן מפתחות לעצמן מטרות אישיות ומקצועיות, ובהיותן מודל למצוינות, הן מתמרצות נשים ונערות אחרות לדבוק בערכים אלו.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה