שוטרי משטרת ישראל איתרו באילת את האישה הנעדרת אשר שעל פי החשד נושאת את הווריאנט החדש.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שוטרי משטרת ישראל איתרו באילת את האישה הנעדרת אשר שעל פי החשד נושאת את הווריאנט החדש. לאחר התמגנות ומיגון האישה היא הועברה לפיקוד העורף. השוטרים הגיעו לדירה לאחר שאיתרו את חברתה שעובדת באילת ובמקום להישאר בבידוד כנדרש יצאה למקום עבודתה.
רונית זילברשטיין
26/11/2021 | 16:00
צילום דוברות משטרת ישראל

שוטרי משטרת ישראל איתרו לפני זמן קצר באילת את האישה הנעדרת אשר שעל פי החשד נושאת את הווריאנט החדש. לאחר התמגנות ומיגון האישה היא הועברה לפיקוד העורף.
בהמשך לפנייה לסיוע שהתקבלה במרחב אילת של משטרת ישראל לאיתור אישה אשר על פי החשד הגיעה לאילת כשהיא נושאת את הווריאנט החדש החלו במרחב מיד בביצוע פעולות מהירות לאיתורה וכעבור זמן קצר האשה אותרה בדירה בעיר.

השוטרים הגיעו לדירה לאחר שאיתרו את חברתה שעובדת באילת ובמקום להישאר בבידוד כנדרש יצאה למקום עבודתה.

מפקד המרחב ניצב משנה פינצ׳י משה קיים הערכת מצב מיוחדת בסיומה יצאו השוטרים לאיתורה, תוך שהם מדווחים כל העת לחפ״ק שהוקם במרחב אילת.
מיד לאחר שאיתרו את המקום בו שוהה על פי החשד חברתה הם התמגנו ולאחר מכן החלו בסריקות לאיתורה. מיד לאחר שאותרה, ניתנה לה חליפת מגן לאחר שהתמגנה היא הובילה את השוטרים לדירה בו אמורה לשהות נושאת הנגיף. בהגיעם לדירה אותרה האישה הנוספת. דיווח הועבר לפיקוד העורף שקיבל עליהן את האחריות להמשך הטיפול.

“אנו חוזרים ומבקשים מהציבור לשמור על הנחיות משרד הבריאות לקורונה ומדגישים כי כל חריגה תטופל באפס סובלנות.”

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה