ראש עיריית אילת נפגש עם נשיא המדינה שהגיע לעודד את התיירות לים המלח ואילת עם פתיחת ‘האיים הירוקים’.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ראש עיריית אילת– מאיר יצחק הלוי נפגש עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שהגיע לים המלח לעודד את התיירות לים המלח ואילת עם פתיחת ‘האיים הירוקים’.
רונית זילברשטיין
22/11/2020 | 11:39
צילום: חיים צח / לע"מ

ראש עיריית אילת– מאיר יצחק הלוי נפגש עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שהגיע לים המלח לעודד את התיירות לים המלח ואילת עם פתיחת ‘האיים הירוקים’.

בביקורו נועד הנשיא עם ראשי ענף התיירות בים המלח, יחד עם שרת התיירות אורית פרקש הכהן ומנכ״ל המשרד אמיר הלוי, יו״ר הועדה בכנסת ח״כ איתן גינזבורג, ראש העיר אילת מאיר יצחק-הלוי, ראש המועצה האזורית תמר ניר ונגר, מנכ”לית התאחדות בתי המלון יעל דניאלי ומנכ”ל רשת מלונות ישרוטל ליאור רביב.

הנשיא ברך על החלטת הכנסת והממשלה, להכריז על אילת ועל אזור ים המלח כ”איי תיירות ירוקים” ואמר: ״פתיחת האיים הירוקים, היא זריקת חמצן לענף התיירות ומענה לצורך של הציבור בנופש בטוח.״
הנשיא הוסיף: “אל לנו להמעיט בחשיבות הבריאות הנפשית. גם אנחנו צריכים את היכולת להתאוורר בבטחה. אני קורא לכל תושבי ישראל שידם משגת – צאו לנפוש בארץ. חזקו את תיירות הפנים, רדו לאילת ולים המלח! הכל בהתאם למגבלות ועל פי הנהלים כמובן. בראש ובראשונה, המחויבות שלנו היא לבריאות האזרחים, ומשכך ההקפדה על ההנחיות היא חיונית: שתפו פעולה עם הגורמים האמונים על בריאות הציבור, היבדקו לפני ההגעה, שמרו על מרחק, הקפידו לעטות מסכות – גם בחופשה, וכמובן תהנו מהחופשה.”

הנשיא הודה לראש העיר אילת וראש מועצת תמר על התעקשותם להוציא לפועל את המתווה החיוני אך המורכב הזה, תוך דגש על שיתוף הפעולה האזרחי עם פיקוד העורף, המשרד לביטחון פנים, משרד הבריאות, משרד התיירות והמשטרה.

ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי ברך את נשיא המדינה שהגיע לחזק את אזור ים המלח, כפי שחיזק את אילת בתחילת התהליך, וברך גם את שרת התיירות על הליווי והתמיכה ואת שר הבריאות על הובלת התהליך. ״אני שמח כי בהתאם למתווה של אילת, ייהנה גם אזור ים המלח, הן בהיבט הכלכלי והמורלי של האזור והן כיעד נוסף בו יוכלו אזרחי מדינת ישראל, לבלות, לנפוש וליהנות.״ ראש העירייה הדגיש את החשיבות באחריות האישית והמשמעת העצמית של תושבי אילת ואזור ים המלח וכמובן של אזרחי מדינת ישראל שיפקדו את האזורים הללו, לטובת הצלחת חוק ״האיים הירוקים״ ולמען שמירה על בריאות כולם.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה