ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי במתקפה על ראש הממשלה- בנימין נתניהו שהודיע שהוא מגיע לטקס יום אילת וגרם לביטול הגעתם של כל אורחי הכבוד שהוזמנו

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי במתקפה על ראש הממשלה- בנימין נתניהו שהודיע שהוא מגיע לטקס יום אילת וגרם לביטול הגעתם של כל אורחי הכבוד שהוזמנו, בהם נשיא המדינה והרמטכ”ל לשעבר. הטקס יתקיים ללא קהל ובנוכחות 20 איש בלבד. גם ראשי העיר אילת לשעבר וותיקי העיר אילת לא יוכלו להשתתף בטקס.
רונית זילברשטיין
21/02/2021 | 15:37
תמונת ארכיון מטקס יום אילת בהשתתפות ראש הממשלה

ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי במתקפה על ראש הממשלה- בנימין נתניהו שהודיע שהוא מגיע לטקס יום אילת וגרם לביטול הגעתם של כל אורחי הכבוד שהוזמנו, בהם נשיא המדינה והרמטכ”ל לשעבר. הטקס יתקיים ללא קהל ובנוכחות 20 איש בלבד. גם ראשי העיר אילת לשעבר וותיקי העיר אילת לא יוכלו להשתתף בטקס. לשכת ראש הממשלה אף סירבה לכניסת עיתונאים המסקרים במשך שנים את הטקס, למעט כניסת שני צלמים .

בדבריו של ראש עיריית אילת שפורסמו בעמוד הפייסבוק שלו הוא כתב: “למעלה מ- 17 שנים שאני מכהן כראש עיריית אילת ואירוע מביש שכזה לא היה לי. הערב יתקיים בעירינו הטקס הממלכתי השנתי לציון שחרור אילת.
כבר לפני כחודשיים אישרו את השתתפותם כאורחי הכבוד של הטקס נשיא המדינה, ראובן ריבלין והרמטכ”ל לשעבר אילתי משלנו, רא”ל גדי אייזנקוט.
כנציגת הכנסת להשתתף בטקס נבחרה ע”י יו”ר הכנסת, ח”כ ד”ר יפעת שאשא ביטון.
הטקס כהרגלו ממלכתי וללא מעורבות פוליטית.

להפתעת כולם בליל רביעי שחלף 4-3 ימים לפני הטקס קיבלתי הודעה ממרכז ההסברה שראש ממשלת ישראל החליט להגיע לטקס. הכנסת ביטלה את השתתפותה של ח”כ שאשא ביטון.
למחרת נשיא המדינה ולאחריו הרמטכ”ל הודיעו על ביטול השתתפותם בטקס משום הפגיעה בממלכתיות והכנסת פוליטיקה לאירוע ממלכתי.

תמונת ארכיון

הבוקר (יום ראשון) הגדילה עשות לשכת רוה”מ וביקשה לשנות את הליינאפ שנקבע ואושר ע”י מרכז ההסברה לפני מס’ ימים.
אירוע עצוב זה אולי הוא אירוע קטן המתרחש באילת אך לטעמי הוא אירוע מדאיג, חמור ומסוכן המלמד יותר מכל על הדרך בה ראש הממשלה מנהל את המדינה בשנתיים האחרונות. ניהול האומר אני במרכז וכל השאר לא חשוב.
ניהול האומר שהקרקס הפוליטי קודם לכל ולא משנה מה המחיר.
המחיר של היום הוא שחגיגת אילת ה- 72 לשחרור אילת תהיה פחות חגיגית”.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה