ראש עיריית אילת דורש להשיב את האוטובוס האדום להסעה מנתב”ג לרכבת

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
על רקע הודעת רשות שדות התעופה (רש”ת) על ביטול שירות ההסעות לתושבי אילת משדה התעופה בן גוריון למרכז גוש דן, פנה ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לגורמים השונים על מנת להשיב את השירות.
רונית זילברשטיין
03/01/2021 | 17:49

ראש עיריית אילת דורש להשיב את האוטובוס האדום כשירות נדרש לתושבי אילת

על רקע הודעת רשות שדות התעופה (רש”ת) על ביטול שירות ההסעות לתושבי אילת משדה התעופה בן גוריון למרכז גוש דן, פנה ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לגורמים הממונים במשרד האוצר, משרד ראש הממשלה, משרד התחבורה ורשות שדות התעופה (רש”ת), על מנת להשיב את השירות. כנגד הטענה של רש”ת לפיה נסגר השירות כתוצאה מקיטון במספר המשתמשים השיב ראש העירייה: “מדובר בטענה מעליבה ותחבולנית”.

כזכור בחודש יולי שנה שעברה עם סגירת שדה דב לאחר מאבק ארוך ועיקש כנגד סגירתו, התקבלה החלטת ממשלה לפיתוח אילת וביחד איתה שורת הקלות והטבות שנועדו להקל ולו במעט על ההשלכות הקשות בסגירת עורק התחבורה המרכזי של אילת, בדגש על תושבים חולים
הנדרשים לטיפולים רפואיים במוקדי הרפואה ומוקדים אחרים בגוש דן.

במכתב דחוף שהופנה הבוקר (א’) למשרדי הממשלה הרלוונטיים הזכיר ראש העירייה לגורמים האמונים, כי שירות זה ניתן כפיצוי על סגירת שדה דב ותכליתו הנגשת תושבי אילת למרכז תל אביב על יד הפעלת שאטל קבוע וחינמי מנקודת הנחיתה בבן גוריון (טרמינל 1) ועד לתחנת רכבת ארלוזורוב. כנגד טענת רש”ת לפיה בוטל השירות כתוצאה מקיטון במספר המשתמשים ציין ראש העירייה, כי מדובר בטענה מעליבה ותחבולנית “הרי ברור לכל, שבעת סגר כללי וצמצום דרסטי במספר הטיסות, יקטן מן הסתם מספר המשתמשים.

כאמור דרש ראש העירייה לפעול להשיב את השירות לטובת תושבי אילת תוך התאמת תדירות ההסעות למספר הטיסות ובכך להוזיל עלויות לצד שמירה על זכותם של תושבי אילת לקבל שירות נאות במיוחד בעת הזו.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה