קיבוץ אילות נבחר לאחד היעדים בהם צולמו גלויות האירוויזיון

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
קיבוץ אילות נבחר לאחד מתוך 41 יעדים בישראל בהם צולמו גלויות נציגי המדינות לאירוויזיון. בקיבוץ צולמה שרה מקטרנן נציגת אירלנד הגלויה של שרה מקטרנן נציגת אירלנד שצולמה בקיבוץ שודרה בחצי הגמר השני רגע לפני ביצוע השיר “22”. הגלויות הן מרכיב חשוב ומשמעותי באירווזיון והן מעוררות עניין רב בקרב הצופים והתקשורת המקומית והבינלאומית. מדובר בסרטונים קצרים ומושקעים באורך של כ-40 שניות, שצולמו ביעדי המדינה המארחת
רונית זילברשטיין
27/05/2019 | 11:35
ארוויזיון 2019 ישראל
שרה מקטרנן המתמודדת האירית

קיבוץ אילות נבחר לאחד מתוך 41 יעדים בישראל בהם צולמו גלויות נציגי המדינות לאירוויזיון. בקיבוץ צולמה שרה מקטרנן נציגת אירלנד
הגלויה של שרה מקטרנן נציגת אירלנד שצולמה בקיבוץ שודרה בחצי הגמר השני רגע לפני ביצוע השיר “22”.

הגלויות הן מרכיב חשוב ומשמעותי באירווזיון והן מעוררות עניין רב בקרב הצופים והתקשורת המקומית והבינלאומית. מדובר בסרטונים קצרים ומושקעים באורך של כ-40 שניות, שצולמו ביעדי המדינה המארחת ומשודרים לפני כל ביצוע. בחודשיים האחרונים הגיעו כל נציגי האירוויזיון לישראל במטרה לצלם את הגלויות בנופי ואתרי ארץ ישראל היפה.

גם שרה מקטרנן הגיעה לפני כחודשיים ליום צילומים בקיבוץ אילות בליווי נציגי “גוסטבו הפקות” ותאגיד “כאן”. הצילומים התקיימו בשני לוקיישנים שונים בקיבוץ – מטע התמרים, אחד המטעים הגדולים בישראל המונה כ-14,000 עצי פרי ובנחל רודד שם רכבה נציגת אירלנד במקצועיות רבה על הסוס האילותי “אלביס”.

בקיבוץ התרגשו מהביקור של הנציגה האירית שבדיוק חגגה יום הולדת 25, והחליטו להפתיע אותה בעוגה מעוצבת של אמנית העוגות האילתית הדר גריזים. את העוגה העניקו לה ילדי גן שיטים, ואבישג מאירי מנהלת התיירות בקיבוץ העניקה לה מתנה שכללה תוצרת מקומית וחקלאית. זאת לאחר שנהנתה מפלאפל וטחינה בכפות תמרים.

מדובר במתמודדת מעוררת עניין שכן הופעלו עליה לא מעט לחצים וקריאות להחרים את האירוויזיון בישראל, אך היא לא נכנעה ולפי השיתופים שלה ברשתות החברתיות היא התאהבה בישראל.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות