‘פסטיבל ג’אז בים האדום יועבר לחודש נובמבר ויתקיים לראשונה במתחם הטרמינל בשדה התעופה הישן של אילת

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שינויים ב’פסטיבל ג’אז בים האדום. הפסטיבל יועבר לחודש נובמבר ויתקיים לראשונה במתחם הטרמינל בשדה התעופה הישן של אילת! כל האמנים יהיו ישראלים בהפקות מקור המותאמות לעולם הג’אז. מנהל אומנותי חדש לפסטיבל – יוסי פיין.
רונית זילברשטיין
26/05/2020 | 14:09

שינויים ב’פסטיבל ג’אז בים האדום. הפסטיבל יועבר לחודש נובמבר ויתקיים לראשונה במתחם הטרמינל בשדה התעופה הישן של אילת! כל האמנים יהיו ישראלים בהפקות מקור המותאמות לעולם הג’אז. מנהל אומנותי חדש לפסטיבל – יוסי פיין.

מזה 33 שנים נערך הפסטיבל בשיא חופשת הקיץ בשבוע האחרון של אוגוסט החם באילת. לאחר לבטים רבים המלווים את קברניטי העירייה והפקת הפסטיבל בשנים האחרונות הוחלט השנה לשנות את מועד הפסטיבל לסוף השבוע השני של נובמבר החמים והנעים באילת.
דחיית הפסטיבל לחודש נובמבר, ללא ספק,תטיב עם קהל הפסטיבל שייהנה ממזג אוויר נעים, תנועה מרווחת וקלה בעיר ומחירים נוחים בבתי המלון באילת.

התוכנית האמנותית –
מעל 30 שנה מקפיד הפסטיבל לארח מוזיקאים ומוזיקאיות מכל העולם, אולם השנה, לנוכח אי הודאות הכרוכה בהגעתם של אמנים בינלאומיים ובעיקר לאור המשבר בעולם התרבות הישראלי והרצון לתרום לתעשיית המוזיקה הישראלית, הוחלט כי השנה ילבש הפסטיבל צבעי כחול לבן, וייתן את הבמה הגדולה לאומנים ולמוזיקאים הישראלים.
המנהל האמנותי יהיה יוסי פיין במקומו של אלי דג’יברי, שניהל אמנותית בשמונה השנים האחרונות את הפסטיבל.
יוסי פיין:”זאת זכות גדולה ואני שמח ונרגש ועוד יותר מתרגש, כי השנה הנוכחית תוקדשכולה לאומנים ישראלים. יש לנו כלכך הרבה אומנים מעולים, הגיע הזמן להתגאות במה שיש, ויש הרבה. יהיה כיף גדול.”

סגן וממלא מקום ראש עיריית אילת ויו”ר תאגיד התיירות העירוני – אלי לנקרי: “משבר הקורונה כפה עלינו מציאות שונה ואת המשבר הזה החלטנו להפוך להזדמנות. שינינו את המועד, שינינו את המקום אבל נמשיך לשמור על איכות הפסטיבל ואף נשדרג אותו ונהפוך גם אותו לבינלאומי. נשמח כמו תמיד לראות את אוהבי הג’אז ואת המוני ישראל נהנים מפסטיבל מוסיקלי משובח ומהשפע שמציעה העיר אילת בחופים, באטרקציות, במקומות הבילוי ובמרכזי הקניות, כי הכי מתאים עכשיו אילת”.

מנכ”ל תאגיד התיירות, יוסי חן: “34 שנות ג’אז לפסטיבל הכי וותיק בארץ שהוא ללא ספק גם פסטיבל הדגל של אילת. הפסטיבל הועתק השנה לפארק הטרמינל החדש הממוקם בשטח השדה המתפנה שהוא למעשה לב העיר ויפתח את עונת החורף הקייצי שלנו.
אני מזמין את הקהל לבוא וליהנות ממופעי שקיעה מרהיבים אל מול הרי אדום וים סוף, להאזין למוסיקת איכותית שתתנגן בכל רחבי העיר ולצאת ולבלות במוקדי התיירות השונים בעיר וסמוכים למיקום הפסטיבל להנאתכם. אני מבקש לנצל את המקום להודות בשם העיר אילת למנהל המוזיקלי אלי דג’יברי על שנים רבות ומדהימות בהן הוביל את הפסטיבל אומנותית לגבהים חדשים ועל שהפך חבר יקר לעיר. ולברך את המנהל המוזיקלי הנכנס יוסי פיין.

מהפקת הפסטיבל נמסר כי הם נרגשים לתכנן את פסטיבל ג’אז קיץ הוותיק והאהוב ומחכים לשובם לעבודה של, המפיקים, עובדי הבמה, אנשי הסאונד, התאורה נהגי ההסעות, המאבטחים, הנגנים הזמרים, היוצרים וכל מרכבי הפאזל של עולם התרבות והאירועים שהם שותפינו לדרך.”

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה