עובדי ארקיע מפגינים נגד התנהלות האחים נקש, בעלי השליטה בחברה.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
עובדי ארקיע מפגינים נגד התנהלות האחים נקש, בעלי השליטה בחברה. מאז חודש מרץ, קרקעה החברה את כל מטוסיה, החברה הוציאה את מרבית עובדיה לחל”ת, ללא צפי לחזרה.
רונית זילברשטיין
27/07/2020 | 18:45

עובדי ארקיע ממשיכים במאבקם נגד משפחת נקש, בעלי החברה, וקוראים להם להחזיר את החברה המושבתת לפעילות באופן מיידי.
עשרות עובדי ארקיע ערכו “קבלת שבת” מיוחדת מול ביתו של אבי חורמרו, נציגם של האחים נקש בישראל (המכהן גם כיו”ר ארקיע).

עובדי ארקיע מפגינים נגד התנהלות האחים נקש, בעלי השליטה בחברה. מאז חודש מרץ, קרקעה החברה את כל מטוסיה, ואף החזירה מטוס אחד שהיה חכור. במקביל, הוציאה החברה את מרבית עובדיה לחל”ת, ללא צפי לחזרה. בניגוד לחברות אחרות, בעלי החברה מסרבים לקחת הלוואה בגובה של כ-130 מיליון ש”ח ברובה בערבות המדינה, ובפועל – מובילים לסגירת החברה.

צלם: רונן טופלברג

עליזה בלאיש, יו”ר עובדי ארקיע: “ארקיע זה הבית שלנו. מעל 70 שנה שאנחנו מטיסים את אזרחי ישראל, ועכשיו, בחסות הקורונה, החליטו בעלי החברה להשבית את פעילותה. האחים נקש מייבשים את החברה במתכוון. איך ייתכן שהמתחרים שלנו כבר טסים, ואנחנו עדיין על הקרקע עם כמעט כל העובדים בחל”ת? איפה הציונות, הערכים והרגש? אנחנו קוראים לבעלי החברה לזכור שמאחורי השמות יש אנשים, משפחות ומותג מפואר. לא נשב בחיבוק ידיים ונראה את הבית שלנו קורס. חברת ארקיע היא לא רק חשבון של הכנסות והוצאות. היא חברה של עובדים מסורים שנותנים את הנשמה שלהם למען החברה. עובדים שבמשך שנים רבות ידעו להביא ממון רב לכיסם של הבעלים, ואז האחים נקש חככו ידיים בהנאה. אני מציעה לאחים נקש לא לשכוח מאיפה הם באו”.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה