נאמני העיר הירוקה החלו לאייש דוכני הסברה במרכזים המסחריים וסיורים בטיילת

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
25 נאמני העיר הירוקה הפועלים בשבועות האחרונים כחלק מתכנית ״העיר הירוקה״ שמפעילה העירייה החלו לאייש בימים אלה דוכני הסברה במרכזים המסחריים לצד סיורים בטיילת וברחבי העיר.
רונית זילברשטיין
10/08/2020 | 16:36

25 נאמני העיר הירוקה הפועלים בשבועות האחרונים כחלק מתכנית ״העיר הירוקה״ שמפעילה העירייה לטובת קיום תיירות לצד שמירה על הבריאות, החלו לאייש בימים אלה דוכני הסברה במרכזים המסחריים לצד סיורים בטיילת וברחבי העיר. המטרה להוביל את אורחי העיר לקיים את ההנחיות ממ״ש (מסיכה, מרחק, שטיפת ידיים). לטובת העניין מחלקים הנאמנים מסכה ואלכוג׳ל אישי. השבוע נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי עם נאמני העיר הירוקה, סייר איתם לאורך הטיילת וברך אותם על עבודתם.

כחלק מעבודת מטה הקורונה העירוני, מתקיימים שיתופי פעולה בין אגף חירום וביטחון בעירייה בראשותו של אילן חדידה, שמונה על ידי ראש העירייה למפקד הקורונה הרשותי ומנהל יחידת נאמני העיר הירוקה – דורון מור, ביחד עם מנהלי הקניונים ומנהלי הביטחון הרשתיים של בתי המלון, במטרה לפקח אחר קיום הנחיות התו הסגול בעסקים השונים בעיר וכחלק מזיהוי מוקדי התקהלות. בהתאם לתמונת המצב פועלים גם הנאמנים לצד גורמי האכיפה. פעולה נוספת בהתאם לה פועלים נאמני העיר הירוקה היא מערך המצלמות המקושר למשל״ט העירוני. הנאמנים מוזעקים למקומות בהם זוהה דרך המצלמות מוקד התקהלות זאת לצד שימוש במערכות הכריזה המוצבים על גבי המצלמות לאורך הטיילת ובאזורים ״חמים״ בעיר.

לצד כל הפעולות האמורות פיתחה עיריית אילת בשיתוף תאגיד התיירות, אפליקציה המאפשרת גם היא שליטה ובקרה אחר הנעשה בעיר. באמצעות האפליקציה ניתן לקבל מידע, להזמין מקומות במסעדות ובאטרקציות, לדווח ולקבל התראות בזמן אמת על התקהלות. כל אלה נועדו כאמור לאפשר לעיר אילת להמשיך ולארח ויחד עם זאת לשמור על בריאות התושבים והנופשים בה.
מצורפת תמונה של הנאמנים עם ראש העירייה.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות