מועדון הקראטה באילת מצמיח אלופי אירופה ואלופי עולם.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מועדון הקראטה באילת מצמיח אלופי אירופה ואלופי עולם. 8 מתלמידי בית הספר לקראטה בניהולו של סנסאי זאזאאוקוג’בה, זכו ב 19 מדליות באליפות העולם, שנערכה לאחרונה באנגליה. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי זימן את התלמידים הזוכים והוריהם כדי לשבח אותם ולהוקיר להם תודה.
רונית זילברשטיין
30/12/2019 | 14:11

מועדון הקראטה באילת מצמיח אלופי אירופה ואלופי עולם. 8 מתלמידי בית הספר לקראטה בניהולו של סנסאי זאזאאוקוג’בה, זכו ב 19 מדליות באליפות העולם, שנערכה לאחרונה באנגליה. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי זימן את התלמידים הזוכים והוריהם כדי לשבח אותם ולהוקיר להם תודה על הכבוד שהם מביאים לעיר אילת.

באליפות העולם בקראטה XIX FSKA שהתקיימה בקריאולי שבאנגליה השתתפו 23 מדינות וכ- 600 ספורטאים, מתוכם 8 ספורטאים ממועדון הקראטה באילת, שקטפו כאמור 19 מדליות נחשקות: טרסטין ליה – 2 מדליות זהב, ניקול לוצ’קין – מדליית זהב, רות שפירא- מדליית זהב ו 2 מדליות ארד, ניקול זרנקין – 2 מדליות זהב,מדליות כסף ומדליית ארד, אלינוי אלפסי – 2 מדליות ארד, אמילי קוטליאר- מדליית זהב ו 2 מדליות כסף, דניאל קזצ’קובמדליית כסף ומדליית ארד, דויד ליברטובסקי- מדליית כסף ומדליית ארד. ללא ספק מדובר בהישג מרשים לקבוצה כל כך קטנה מאילת.

כחלק מעידוד למצוינות מזמן ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, כל תושב אילת הזוכה להערכה והצטיינות כדי לברך אותו על כך ולהאיר אותו בזרקור מקומי. במפגש עם חברי המועדון ברך ראש העירייה את מאמן הקבוצה ואת המצטיינים על הגאווה שהם מביאים לעיר “אנחנו מעודדים ומברכים כל פעילות שיש בה העצמה של התלמידים, במיוחד כאשר ישנם הישגים כאלו מרשימים ואני בהחלט רואה את ההתפתחות העירונית וההישגים בכל התחומים, אך זה יכול לקרות רק בזכות אנשים כמו זאזא המאמן שלכם” אמר ראש העירייה לאחר ששמע ושמע מכל אחד ואחת מהתלמידים על סדר יומם, על שעות הפעילות, ועל השאיפות שלהם.

מועדון הקראטה באילת הוקם לפני 9 שנים על ידי מאמן הקבוצה זאזאאוקוג’בה – נשיא פדרציה פודוקאן קראטה-דו בישראל, דן 8 בקראטה ולומדים בו כ – 50 תלמידים. כבר בשנה הראשונה לפעילותו הצליח המועדון לקטוף מדליות מאליפויות ותחרויות נחשבות. המועדון ממשיך בפעילותו ורושם הישגים מרשימים בארץ ובעולם.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה