מאות מתושבי אילת יצאו הבוקר לסייע בניקיון חופים שניזוקו בסערה הדרומית.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מאות מתושבי אילת יצאו הבוקר לסייע בניקיון חופים שניזוקו בסערה הדרומית. לטובת העניין הציבה העירייה כבר משעות הבוקר מכולות פתוחות לאורך החופים ויצאה בקריאה לתושבים להביא שקית אשפה
רונית זילברשטיין
14/03/2020 | 17:57
צילום גלית פרידמן, ר

מאות מתושבי אילת יצאו הבוקר לסייע בניקיון חופים שניזוקו בסערה הדרומית. מדובר בנזקים כבדים הנאמדים בעשרות מיליוני שקלים. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי: ״זהו אסון טבע שהעיר אילת לא ידעה כדוגמתו ולכן נדרשת התייחסות מיוחדת של כל הגורמים״.

הבוקר כבר פנה ראש העירייה למנכ״ל משרד ראש הממשלה, בבקשה לזמן ישיבה לאלתר עם כל הגורמים המוסדיים, ביניהם משרד האוצר, משרד הפנים, משרד התיירות, רח״ל, החשב הכללי ועוד, על מנת להיערך במהירות וביעילות לטיפול במשבר שפקד את העיר אילת הן מבחינת הנזק הרב שנגרם כתוצאה מהסופה והשיקום הארוך שיידרש לכך והן מבחינת הנזק הרב שייגרם לעיר ולענף התיירות עליו נשענת כלכלת העיר כתוצאה ממגפת הקורונה עמה מתמודדת כל המדינה.

הבוקר משחלפה הסופה חסרת התקדים שכאמור השתוללה בעיר משך יומיים, החלה מיד העירייה לפעול עם צוותי ניקיון מתוגברים על מנת להשיב את המצב בחופים לקדמותו. בשעות הסופה, פלט הים החוצה כמויות אדירות של זבל ופסולת ותושבים רבים לצד גורמי סביבה ומועדוני צלילה נרתמו גם הם למשימה.

לטובת העניין הציבה העירייה כבר משעות הבוקר מכולות פתוחות לאורך החופים ויצאה בקריאה לתושבים להביא שקית אשפה או שתיים, למלא פסולת, להרחיק מהחוף והעירייה תגיע לאסוף.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות