טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה והטרור בצל משבר הקורונה,

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה והטרור בצל משבר הקורונה, הופק על ידי העירייה ללא קהל, הוקלט מראש וישודר הערב בשעה 20:00 בפייסבוק העירייה. טקס האזכרה הממלכתי בבית העלמין הצבאי, יועבר בשידור ישיר בפייסבוק העירייה.
רונית זילברשטיין
27/04/2020 | 14:51

טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה והטרור, שיצוין הערב (ב׳) בצל משבר הקורונה, הופק על ידי העירייה ללא קהל, הוקלט מראש וישודר הערב בשעה 20:00 בפייסבוק העירייה. גם טקס האזכרה הממלכתי בבית העלמין הצבאי, לא יתקיים מחר (ד׳) במתכונת הרגילה ובמקומו יעמדו חיילים רק על משמר הדגל וחזן צבאי יקריא קדיש. גם טקס זה יועבר בשידור ישיר בפייסבוק העירייה. צפירה תישמע הערב (ב׳), ערב יום הזיכרון, 27.4.20 בשעה 20:00 ומחר (ג׳) יום הזיכרון, 28.4.20 בשעה 11:00.

את הטקס יפתח ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי. את דגל הלאום תוריד לחצי התורן שני זרקה – אלמנתו של נפגע פעולות האיבה – מיכאל בן סעדון ז”ל. את לפיד הזיכרון תדליק חווה ענקרי – אחותו של טוראי וודינצקי יוסף ז”ל. את תפילת “אל מלא רחמים” יישא הרב רותם חזן – אחיו של טוראי חזן שלו ז”ל. את תפילת “יזכור” יקריא ד”ר דרורי גניאל. עוד יישא דברים, מיקי ירקוני – יו”ר ארגון יד לבנים אילת והערבה – אביו של שמואל (שמוליק) ירקוני ז”ל. קדיש יקריא ויצמן שמעיה – אחיו של רב טוראי ויצמן ציון. בטקס יוקרן סרטון המלווה את משפחותיהם של סמלת קארין שטרית ז”ל ורב סמל שלום אבנר ז”ל.

טקס האזכרה הממלכתי שמתקיים מידי שנה ביום הזיכרון בבית העלמין הצבאי, יכלול השנה כאמור רק משמר דגל של חיילים וקריאת קדיש. גם טקס זה יועבר בשידור ישיר (לייב) ביום הזיכרון, יום שלישי, ד’ באייר תש”ף, 28.4.20 בשעה 11:00, גם כן בפייסבוק עיריית אילת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה