חוזרים ללון בחיק הטבע: רשות הטבע והגנים תפתח מחדש את חי-בר יטבתה

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
חוזרים ללון בחיק הטבע: רשות הטבע והגנים תפתח מחדש החל מהיום (חמישי) עשרה חניוני לילה עבור ציבור המטיילים, ביניהם גם את חי-בר יטבתה שבערבה הדרומית.
רונית זילברשטיין
22/10/2020 | 12:12

חוזרים ללון בחיק הטבע:
רשות הטבע והגנים תפתח מחדש החל מהיום (חמישי) עשרה חניוני לילה עבור ציבור המטיילים, ביניהם גם את חי-בר יטבתה שבערבה הדרומית.
בין חניוני הלילה שייפתחו: גן לאומי אכזיב, חורשת טל, מעיין חרוד, אשקלון, מצדה מערב, תל ערד, ממשית, הבשור (אשכול), בארות וחי בר יוטבתה.
חניוני הלילה של רשות הטבע והגנים ייפתחו למטיילים בהתאם להנחיות התו הסגול תוך הקפדה על שמירת מרחק בין האוהלים, עטיית מסיכות ומניעת התקהלויות.
בדומה לביקור בשמורות הטבע והגנים הלאומיים בצל הקורונה גם הלינה בחניוני הלילה שנפתחים עתה למטיילים תתאפשר רק בהזמנת מקום מראש באמצעות מערכת ההזמנות באתר רשות הטבע והגנים. זאת תוך שמירה על מכסות המאפשרות ביקור חווייתי וגם בטוח ללנים.
ביצוע הזמנת הלינות באמצעות אתר האינטרנט של הרשות יתאפשר כבר מהיום (חמישי בשעות הצהריים) ללינה החל מסוף השבוע הקרוב (יום חמישי) ולמשך מספר שבועות קדימה.
ברשות הטבע והגנים מדגישים כי בשלב זה תותר לינה רק באוהלים פרטיים ובקרוואנים של המטיילים. השימוש במתקני החניונים כגון מטבחי שדה, מקררים ומקלחות בחניונים השונים בהתאם לקיים יתאפשר תוך הקפדה על הנחיות התו הסגול. יצוין כי בשלב זה לא תתאפשר לינה בחושות, טוקולים ואוהלים קבוצתיים בחניונים בהם אפשרות זו קיימת בימים כתיקונם. בנוסף בחניוני הלילה אכזיב ואשקלון בהם חוף רחצה, לא יפעלו שירותי הצלה מאחר ועונת הרחצה הסתיימה.
פרטים מלאים על חניוני הלילה הפעילים, ימי פעילותם והזמנת מקום מפורטים באתר האינטרנט של רשות הטבע והגנים – https://bit.ly/2IMiFiO

בתמונה חרדון צב בערבה

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה