חברת הכנסת, האלופה במיל’ אורנה ברביבאי וחבר הכנסת, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ ביקרו בעיר אילת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
חברת הכנסת, האלופה במיל’ אורנה ברביבאי וחבר הכנסת, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ ביקרו היום בעיר אילת. במסגרת הביקור נפגשו עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, ושוחחו בנושא הגדרת העיר כאיזור תיירות מיוחד וההשלכות הקשות של אי יישום החוק על התושבים והמשק המקומי
רונית זילברשטיין
08/11/2020 | 19:45

חברת הכנסת, האלופה במיל’ אורנה ברביבאי וחבר הכנסת, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ ביקרו היום בעיר אילת. במסגרת הביקור נפגשו עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, ושוחחו בנושא הגדרת העיר כאיזור תיירות מיוחד וההשלכות הקשות של אי יישום החוק על התושבים והמשק המקומי.
בנוסף, ביקרו בבית החולים יוספטל יחד עם מנהלת ביה”ח ד”ר רויטל בר-אושר והצוות המנהל, פגשו בעלי עסקים מקומיים, מרכז הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית וסיירו בעיר.

ח”כ אורנה ברביבאי:
“אי אפשר להתעלם מההפקרה של ממשלת ישראל את העיר אילת. נדרשת תוכנית מידית לפתיחת העיר והעסקים לתיירות ונופש ומציאת פתרון ללמעלה מ80% מהאוכלוסייה שנמצאים באבטלה. אפשר לפתור זאת כבר מחר באישור החוק ולהביא בשורה לאלפי משפחות”.

ח”כ יואב סגלוביץ’:
“מחר החוק שמגדיר את אילת כ”אי ירוק” מגיע למליאה. חייבים לאשר את החוק! בזבוז הזמן וגרירת הרגליים של הממשלה באישור החוק היא סתירה לחי לכל תושבי העיר. מחר צריך לפתוח את אילת, ולא רק את בתי המלון, אלא את כל העיר. הצעת החוק הופכת את אילת לאי ירוק מקורונה, וצריך לאפשר לעיר לנשום”.

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי: ״שמחתי לארח את חברי הכנסת בסיורם בעיר אילת בדגש על נושא הבריאות והקורונה בעיר. אני בטוח, כי החברים ייצגו את צרכי העיר אילת בצורה הנכונה ביותר בכנסת״.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות