חברי מועצת עיריית אילת והנהלת העירייה נכנסו לבידוד

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגן ראש עיריית אילת חזר מדובאי והתגלה כחולה מאומת. כל חברי מועצת עיריית אילת והנהלת עיריית אילת וכן ראש העירייה נכנסו לבידוד. היום (שבת) קיבלו כל חברי מועצת העיר וחברי הנהלת העירייה שנכחו בישיבת מועצת העיר הודעה רשמית ממשרד הבריאות,
רונית זילברשטיין
26/12/2020 | 12:31

סגן ראש עיריית אילת חזר מדובאי והתגלה כחולה מאומת. כל חברי מועצת עיריית אילת והנהלת עיריית אילת וכן ראש העירייה נכנסו לבידוד. היום (שבת) קיבלו כל חברי מועצת העיר וחברי הנהלת העירייה שנכחו בישיבת מועצת העיר שהתקיימה ביום רביעי שעבר (23.12) הודעה רשמית ממשרד הבריאות, כי עליהם להיכנס לבידוד מאחר ששהו במחיצת חולה מאומת. מי שאומת הוא סגן ראש העירייה – יהודה מורדי.

לדבריו של יהודה ששהה לאחרונה בחו״ל והקדים את חזרתו בשל ההנחיה של משרד הבריאות, הוא ביצע בדיקת קורונה לפני עלייתו למטוס ארצה ובדיקה מהירה נוספת עם שובו לארץ ביום 21.12 כמתחייב מכל מי שנכנס לעיר אילת והתוצאות היו שליליות.
מתוך דאגה לאמו הנמצאת בשל גילה בקבוצת סיכון הוא ביצע אתמול בדיקת PCR והתגלה כחיובי. לדבריו הוא מרגיש טוב, ללא שום תסמינים.

חברי מועצת העיר והנהלת העירייה הונחו לבצע בדיקות קורונה, האחת היום והשניה בעוד 9 ימים. באם הממצאים יהיו שליליים, תעמוד תקופת הבידוד על 10 ימים. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי הודיע כי כבר ביצע את הבדיקה הראשונה.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות