הנהגת ההורים באילת תשבית ביום שישי לשעה הראשונה את הלימודים בכל בתי הספר

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הנהגת ההורים באילת תשבית ביום שישי הקרוב לשעה הראשונה את הלימודים בכל בתי הספר בעיר למעט גני הילדים. המחאה הוקמה ע”י פורום ההורים היישובי והשבית תכלול את כלל הארץ . בפורום ההורים טוענים כי מסגרת תקציב המדינה 2019 נכשלו משרדי החינוך והאוצר כשלא נערכו ולא תקצבו את החינוך המיוחד.
רונית זילברשטיין
08/09/2019 | 16:58

הנהגת ההורים באילת תשבית ביום שישי הקרוב לשעה הראשונה את הלימודים בכל בתי הספר בעיר למעט גני הילדים.
המחאה הוקמה ע”י פורום ההורים היישובי והשבית תכלול את כלל הארץ . בפורום ההורים טוענים כי מסגרת תקציב המדינה 2019 נכשלו משרדי החינוך והאוצר כשלא נערכו ולא תקצבו את החינוך המיוחד. הכישלון נובע בעיקר מהערכה שגויה של מספר תלמידי החינוך המיוחד.

כולנו מיוחדים – כולנו שובתים פגיעה בחינוך המיוחד היא פגיעה בכל ילדי ישראל

בפורום ההורים טוענים כי מסגרת תקציב המדינה 2019 נכשלו משרדי החינוך והאוצר כשלא נערכו ולא תקצבו את החינוך המיוחד. הכישלון נובע בעיקר מהערכה שגויה של מספר תלמידי החינוך המיוחד.

“,משרד החינוך נכשל במתן הכשרה מסודרת לצוותי החינוך שאמורים לשלב בכיתתם תלמידי חינוך מיוחד, וזאת למרות החוק שגובש בעזרת משרד החינוך. המשמעות – פגיעה קשה בכל התלמידים:
חוסר ההכשרה של הצוות הפדגוגי ימנע את קליטת הילדים המשולבים בכיתות הרגילות ויפגע בתלמידי הכיתה ובצוות הפדגוגי.
העדר התקציב הוביל את משרד החינוך לפגיעה במימון בית הספר של החגים כבר בחנוכה. בוטלה גם ההתחייבות שבית הספר של החגים יורחב.
אין מענה תקציבי לחינוך המיוחד לכל השנה:
160 מיליון ₪ שנלקחו מבית הספר של חנוכה לא מכסים חוסר של 460 מיליון ₪.
אין התחייבות למענה במסגרת תקציב המדינה לשנת 2020, ולכן ייתכן שיישומו של חוק החינוך המיוחד יקרוס כבר בסוף חודש דצמבר 2019.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה