היתר בניה לבניית פארק מים באילת, הפארק “ספלאש אילת”, שיוקם במתחם הטקסס ראנץ’

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
היתר בניה לבניית פארק מים באילת, הפארק “ספלאש אילת”, שיוקם במתחם הטקסס ראנץ’ הממוקם מול רצועת החוף הדרומית. הפארק החדשני המתוכנן על שטח של כ- 20 דונם, ישלב מגלשות מים ואטרקציות מים בין החדשניות ביותר בעולם.
רונית זילברשטיין
01/01/2020 | 18:18

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, חתם לאחרונה על היתר בניה לבניית פארק מים באילת, הפארק “ספלאש אילת”, שיוקם במתחם הטקסס ראנץ’ הממוקם מול רצועת החוף הדרומית. הפארק החדשני המתוכנן על שטח של כ- 20 דונם, ישלב מגלשות מים ואטרקציות מים בין החדשניות ביותר בעולם. עוד ישולבו מגלשות ייחודיות עם אפקטים טכנולוגיים, מגלשות מרוץ, מגלשות אבובים, מתחם ילדים ענק, קרוסלות, סירות מתנגשות ועוד. בנוסף, יציג פארק המים את המגלשה הגבוהה ביותר במזרח התיכון, בגובה של 24 מטר לאוהבי האדרנלין.

לאחר שאישרה מליאת מועצת העיר, בשבתה כוועדה המקומית לתכנון ובנייה אילת, הקמת פארק מים במתחם הטקסס ראנץ’ בחלקה הדרומי של אילת, חתם כאמור לאחרונה ראש העירייה על היתר בניה לתחילת העבודות. השבוע כבר עלו הטרקטורים על השטח. העבודות בהתאם להיתר צפויות להימשך כשנתיים. פארק המים שיוקם כאמור במתחם “הטקסס ראנץ’” לשעבר, יאופיין כאואזיס טרופי תוך הבנות והתחשבות בסביבה ובמיקום המדברי ותוך שמירה על הצביון הנופי הייחודי של האזור ופיתחת נחל שלמה.

מאז תחילת כהונתו, פעל ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי מול בעלי הקרקע בדרישה להציע הצעות או להחזיר את השטח לרשות מקרקעי ישראל ובלבד שלא יישאר בשיממונו. בשנים האחרונות נשאו מאמציו פרי והחברה המשותפת המחזיקה בשטח, קיבלה את הצעתו של ראש העירייה, להקים במקום פארק המים ולהסיר את המפגע הקיים.

לדברי ראש העירייה הקמת פארק המים מתיישבת עם פעולות העירייה להשביח את המוצר התיירותי ולפתח אטרקציות נוספות בעיר לרווחת והנאת תושבי העיר ואורחיה. “הקמת פארק מים במיקומו הנוכחי ובהתאמה לסביבה, תסייע לפנות אתר תיירותי העומד בשיממונו כבר שנים רבות ותהווה חלק משלים לטיילת המזח הדרומי אותה אנו מפתחים בעת הזו”

לדבריו, בתכנון עוד הקמת שני פארקי מים, צפון מערבית למעבר הגבול ערבה וטיילת תת ימית ראשונה מסוגה בחוף הדרומי.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות