הורחבו שעות הפעילות מתחם ״היבדק וסע״ באילת לבדיקת קורונה

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
לנוחיות תושבי אילת והערבה, הורחבו שעות הפעילות מתחם ״היבדק וסע״ הפועל בחניית בית ספר התיכון ע״ש ״רבין״, בהפעלת פיקוד העורף, מד״א ועיריית אילת. המתחם יפעל בשלב זה עד לסוף החודש, מידי יום כל השבוע.
רונית זילברשטיין
20/11/2020 | 12:26
צילום באדיבות סופיה ישראל.

לנוחיות תושבי אילת והערבה, הורחבו שעות הפעילות מתחם ״היבדק וסע״ הפועל בחניית בית ספר התיכון ע״ש ״רבין״, בהפעלת פיקוד העורף, מד״א ועיריית אילת. המתחם יפעל בשלב זה עד לסוף החודש, מידי יום כל השבוע. בימים ראשון עד חמישי בין השעות 15:00-22:00 | ביום שישי בין השעות 9:00-14:00 | ביום שבת בין השעות 15:00-22:00.

במסגרת הגדרת העיר אילת כ״אי ירוק״ בחוק, חלה חובה על כל הנכנסים לעיר להציג בדיקת קורונה שלילית. נופשים ומבקרים בכל גיל נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית בתוקף של עד 72 שעות ממועד ההגעה לאילת. את הבדיקה או אישור החלמה יש להציג בכניסה לעיר ובמעמד הצ׳ק אין במתקני האירוח.
תושבי אילת היוצאים מהעיר וחוזרים אליה*, נדרשים להציג בדיקת קורונה שלילית בתוקף של עד 7 ימים ממועד החזרה לעיר. לנוחיות תושבי אילת היוצאים מהעיר וחוזרים, תושבי הערבה ומי שמגיע לעיר במסגרת העבודה, פועלת החל מהיום (ה׳) גם עמדת דיגום מהיר בחניון יטבתה. העמדה פועלת 24/7. בשבוע הבא ייפתחו שתי עמדות נוספות, בשדה התעופה ע״ש רמון ובנאות סמדר.

רצוי לקיים בדיקה באילת בטרם יוצאים מהעיר ולחסוך המתנה מיותרת בעמדות הדיגום המהיר. כאמור תוקף הבדיקה לתושבי אילת הינה ל 7 ימים. כך גם בדיקת הסופיה.

תושבי אילת המסיעים או מחזירים משדה התעופה ע”ש “רמון” כולל נהגי מוניות, יהיו פטורים מהצגת בדיקת קורונה בכפוף להצגת כרטיס טיסה או הזמנת טיסה של הנוסע, בכניסה לעיר.

צילום באדיבות סופיה ישראל.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. עשיתי בדיקה אתמול ב-23/11 מתי מקבלים תשובה ואיך ?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות