בעיר אילת ממתינים לתקנות שיפרסם קבינט הקורונה, לרבות ההקלות לתושבי אילת והערבה

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בעיר אילת ממתינים לתקנות שיפרסם קבינט הקורונה, לרבות ההקלות הנדרשות לגבי תדירות בדיקת הקורונה שיצטרכו לעבור תושבי אילת היוצאים ונכנסים לעיר, תושבי חבל אילות העובדים באילת וחריגים המופיעים בחוק.
רונית זילברשטיין
12/11/2020 | 21:36

לאחר אישור החוק “איים ירוקים, המאפשר פתיחת העיר אילת שעבר פה אחד ונרשם כבר הבוקר ברשומות, ממתינים בעיר אילת לתקנות שיפרסם קבינט הקורונה, לרבות ההקלות הנדרשות לגבי תדירות בדיקת הקורונה שיצטרכו לעבור תושבי אילת היוצאים ונכנסים לעיר, תושבי חבל אילות העובדים באילת וחריגים המופיעים בחוק.
לצד זאת נערכת העיר אילת לפתיחת העיר כבר ביום ראשון הקרוב, לרבות כוחות פיקוח, שיטור וסדרנות בכניסה לעיר, שם יצטרכו הבאים בשערה של העיר, להציג בדיקת קורונה בתוקף 72 שעות. בתי המלון מצדם נערכים לפתיחה של חלק מהמלונות ביום שלישי הקרוב. פתיחת העיר בהצגת בדיקת קורונה תתאפשר רק לאחר פרסום התקנות על ידי קבינט הקורונה.

במקביל פועל ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי וסגנו וממלא מקומו – אלי לנקרי מול משרד הבריאות על מנת לקדם את מערך הבדיקות המהירות שיהיו באחריות פיקוד העורף ויבוצעו ככל הנראה על ידי מד״א באמצעות מכשירי ״סופיה״. יודגש כי בדיקות מהירות יהיו רק עבור תושבי העיר אילת וחבל אילות או עבור אלה המגיעים לעבוד בעיר אילת או החריגים שיוגדרו כאמור בתקנות.

עוד פועל ראש העירייה כאמור לקדם גם את פתיחת המעטפת התיירותית (מסעדות, אטרקציות, ומסחר) למען תושבי העיר וכלכלתה ולרווחת הנופשים שיפקדו את העיר אילת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה