ביום שני הגיעו לבתי הספר היסודיים באילת 50% מהתלמידים, כ-1113 תלמידים.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
עליה של 10 אחוזים במספר התלמידים שהגיעו היום ללימודים במוסדות החינוך באילת. ביום שני הגיעו הבוקר לבתי הספר היסודיים כ50% מהתלמידים, כ-1113 תלמידים.
רונית זילברשטיין
04/05/2020 | 11:44

עליה של 10 אחוזים במספר התלמידים שהגיעו היום ללימודים במוסדות החינוך באילת. אם ביום ראשון הגיעו ללמוד רק 887 תלמידי כיתות א’-ג’ מתוך 2,226 תלמידים שהם 40%, הרי שהיום (שני) הגיעו הבוקר לבתי הספר היסודיים כ50% מהתלמידים, כ-1113 תלמידים.

בהתאם להנחיות אגף החינוך, הבוקר נפתח בשיח מרגיע הן קבוצתי והן אישי והתקיימה פעילות ספורטיבית.

כל ילד נדרש להגיע עם מסכת אף ופה והצהרת בריאות חתומה על ידי ההורים לאחר מדידת חום בבית. כניסת הורים לבית הספר, לא מותרת מטעמי בריאות.
הבוקר נפתח בשיח מרגיע הן קבוצתי והן אישי, למתן מענה רגשי לתלמידים ובפעילות ספורטיבית.
לצד הלימודים, בכל בית ספר תפעל מערכת הפסקות מדורגת, שבה כל שכבת גיל תצא בשעה אחרת. גם בסיום היום יתבצע פיזור מדורג לכל שכבת גיל. במהלך ההפסקות ובמרחבים הציבוריים יידרשו הילדים להיות עם מסכת אף ופה. במהלך השיעור, לא ידרשו הילדים לעטות מסכה.

בכל מסדרון הוצבה עמדת חיטוי הכוללת אלכוג’ל ומגבוני חיטוי. בנוסף, בכל שעה יתבצע ניקיון שירותים כולל חיטוי ידיות ודלתות ובסוף כל יום יתבצע ניקיון יסודי. במהלך היום, יבוצעו הפסקות יזומות לרחיצת ידיים. עוד במסגרת זו, התבקשו הילדים להצטייד בבקבוקי מים אישיים כיוון שלא תותר שתייה מהברזיות (ניתן יהיה רק למלא מים).

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות