בהמשך להחלטת הממשלה לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה אילת

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בהמשך להחלטת הממשלה וכחלק מהמאמץ הלאומי למניעת התפשטות מגיפת הקורונה, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה, החל מהיום (א’) ועד להודעה חדשה. את כל השירותים ניתן לקבל בדרך מקוונת באמצעות אתר העירייה, דואר אלקטרוני ומענה טלפוני מתוגבר.
רונית זילברשטיין
15/03/2020 | 00:00

בהמשך להחלטת הממשלה וכחלק מהמאמץ הלאומי למניעת התפשטות מגיפת הקורונה, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה, החל מהיום (א’) ועד להודעה חדשה. את כל השירותים ניתן לקבל בדרך מקוונת באמצעות אתר העירייה, דואר אלקטרוני ומענה טלפוני מתוגבר. שירות עד הבית יפעל עבור האוכלוסייה המבוגרת ו/או המוגבלת. לכל השירותים המקוונים, פרטים על שעות מענה טלפוני, מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני, כנסו לאתר העירייה: www.eilat.muni.il.

האמור בהמשך להחלטת הממשלה על הפסקת לימודים בכל מוסדות החינוך, בכללם מעונות יום גני ילדים, בתי ספר, החינוך המיוחד, משפחתונים, קייטנות וצהרונים. על מנת למנוע התקהלויות ובהתאם להחלטת הממשלה על מניעת התקהלות של מעל 10 אנשים, ייסגרו גם הקניונים, בתי הואכל ומקומות בילוי. חשוב לדעת, כי ברוב בתי האוכל ניתן יהיה לבצע משלוחי מזון, אך לא לשבת במקום. כדאי להתעדכן מול בעל העסק.
לשמירה על כולנו, הקפידו לשמור מרחק של 2 מטרים בן אדם לאדם, רחצו ידיים ואל תלחצו ידיים.
משמעת עצמית ואחריות אישית יסייעו לנו לעבור את המשבר ולצאת מחוזקים יותר.

מוקד 106 עומד לרשותכם 24 שעות ביממה. לכלל השירותים הדיגיטליים של העירייה: www.eilat.muni.il

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות