באילת ייפתח החדר האקוטי בבית החולים יוספטל לטיפול בנפגעי תקיפה מינית

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בעקבות האונס הקבוצתי בבית מלון באילת הודיע משרד הבריאות על פתיחת חדר אקוטי (חדר 4) ליפול בנפגעי קיפה מיני בבית החולים יוספטל באילת
רונית זילברשטיין
23/08/2020 | 19:51

מחר יפתח החדר האקוטי בבית החולים יוספטל מקבוצת כללית באילת, כפי שהצהיר שר הבריאות אדלשטיין ביום חמישי.

יפתח באופן רשמי החדר האקוטי בבית החולים יוספטל מקבוצת כללית אשר באילת בחדר ייעודי שהוכשר כנדרש למצבים של תקיפה מינית.
החדר מאובזר על פי נוהל משרד הבריאות וכולל את כל הציוד הדרוש.

בחודשים האחרונים עברו הצוותים הרפואיים המפעילים את החדר הכשרה יעודית בנושא. הצוותים הרפואיים כוללים מומחים ומומחיות מתחום– הגניקולוגיה, כירורגיה, פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, עו”ס וסיעוד שיפעלו על פי הנוהל.

בית החולים נמצא בקשר רציף עם צוות החדר האקוטי של בית החולים סורוקה מקבוצת כללית, בראשות ד”ר איריס שוהם, שמסייעת בהפעלת החדר ונותנת גם יעוץ מקצועי על פי הצורך.

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: “מיומי הראשון בתפקיד שמתי למטרה לטפל באופן המקצועי ביותר בנפגעות ובנפגעי תקיפה מינית. האונס הקבוצתי שעברה נערה בת 16 לפני ימים ספורים מהווה תמרור אזהרה בוהק לחברה הישראלית. אנחנו במשרד הבריאות עושים ונמשיך לעשות הכל כדי לטפל בנפגעים ובנפגעות בכל מקום שייפגעו. אני מודה לצוות המקצועי של משרד הבריאות, לשירותי בריאות כללית ולבית החולים יוספטל, על העבודה החשובה בהקמת הבית האקוטי”.

לדברי ד”ר רויטל בר אושר מנהלת יוספטל ומרחב אילת של הכללית: “אנו מצטרפים לשרשרת הטיפול הנדרשת במצב של תקיפה מינית ויודעים לתת את הטיפול המתאים ברגע האמת”.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות