תגית כתבה: ראש עיריית אילת, אלי לנקרי

אנשים

מנכ״ל משרד ראש הממשלה, יוסי שלי, הגיע יחד עם צוות משרדו לביקור בעיר אילת. ראש הממשלה – בנימין נתניהו עלה לשיחת טלפון

מנכ״ל משרד ראש הממשלה, יוסי שלי, הגיע יחד עם צוות משרדו לביקור בעיר אילת. ראש הממשלה – בנימין נתניהו עלה בשיחה טלפונית בדיון שקיים המנכ״ל עם ראש העירייה – אלי לנקרי והצוותים המקצועיים

לסיפור המלא>>
עירוני

החל מהבוקר נפתחו המקלטים הציבוריים באילת. המקלטים נפתחו לטובת הערכות ומוכנות לחירום.

החל מהבוקר נפתחו המקלטים הציבוריים באילת. במהלך הבוקר נפתחו גם חלק המקלטים הפרטיים על מנת לאפשר לתושבים לעמוד מקרוב אחר המקלט הקרוב לביתם. נכון לרגע זה אין שינוי במדיניות ההתגוננות באילת והמקלטים נפתחו לטובת הערכות ומוכנות לחירום.

לסיפור המלא>>
ספורט

אילת עולה על מפת הגלישה הבינלאומית: נבחרת החלומות עם הגולשים המובילים בעולם מגיעה לאירוע גלישה באילת.

אילת עולה על מפת הגלישה הבינלאומית: נבחרת החלומות עם הגולשים המובילים בעולם מגיעה לאירוע גלישה באילת. 3 – 10 ביולי | בכל יום משעות הבוקר ועד שעות אחה"צ | חוף אלמוג, אילת | הכניסה ללא תשלום

לסיפור המלא>>
תיירות

סוכני תיירות, נציגים של ועדים אולימפיים ואיגודי ספורט מרחבי העולם, המתמחים באירועי ספורט, הגיעו לאילת

כ-50 סוכני תיירות, נציגים של ועדים אולימפיים ואיגודי ספורט מרחבי העולם, המתמחים באירועי ספורט, הגיעו לאילת ביוזמת עיריית אילת, תאגיד התיירות העירוני אילת והתאחדות מלונות אילת.

לסיפור המלא>>
תרבות

בוקר זמר 500 ילדי אילת מכיתות ד'-ו' שרו ביחד לעיר אילת החוגגת השנה74 שנים לשחרורה.

500 ילדי אילת מכיתות ד'-ו' שרו ביחד לעיר אילת החוגגת השנה74 שנים לשחרורה. בוקר הזמר המתקיים זו השנה ה – 13, הוקדש השנה לשיריו של המלחין והמוסיקאי צביקה פיק ז"ל והתבצע תחת כיפת השמיים במתחם מלון ספורט.

לסיפור המלא>>
עירוני

יום אילת צוין בכנסת בדיון של ועדת חינוך, תרבות וספורט כולל הכרזה על אילת כעיר ספורט בינלאומית

יום אילת צוין בכנסת בדיון של ועדת חינוך, תרבות וספורט כולל הכרזה על אילת כעיר ספורט בינלאומית, כינוס בהובלת חברי הכנסת גדי אייזנקוט ושלום דנינו בהשתתפות חברי כנסת, הכרזה על הקמת שדולת אילת בהובלת חבר הכנסת דוד ביטן, דיונים על אילת בוועדות הכנסת ועוד.

לסיפור המלא>>
עירוני

עיריית אילת הצטיידה בחיישנים לגילוי מוקדם של רעידות אדמה בכל מוסדות החינוך.

עיריית אילת התקינה חיישנים לגילוי מוקדם של רעידות אדמה בכל מוסדות החינוך באילת כחלק ממוכנות לשעת חירום יחד עם גופי החירום וההצלה כולל הכשרות סע"ר – יחידת חילוץ שהקימה העירייה בשיתוף פיקוד העורף.

לסיפור המלא>>
חינוך

הלימודים בבתי ספר תיכוניים אילת הושבתו על רקע אירוע אלימות.

הלימודים בבתי ספר תיכוניים אילת הושבתו על רקע אירוע אלימות. על רקע אירוע אלימות נוסף שהתרחש בבית ספר התיכון ע״ש גולדווטר, במסגרתו תלמיד בית הספר נהג באלימות מילולית קשה ביותר כלפי הצוות החינוכי כולל עימות פיזי אלים עם השוטרים,

לסיפור המלא>>