תגית כתבה: פיקוד העורף

חדשות

בהתאם להערכת מצב, תושבי צפון רמת הגולן, אזור נבטים, דימונה ואילת מתבקשים לשהות עד להודעה חדשה בקרבת מרחב מוגן שניתן להגיע אליו בזמן התגוננות.

בהתאם להערכת מצב, תושבי צפון רמת הגולן, אזור נבטים, דימונה ואילת מתבקשים לשהות עד להודעה חדשה בקרבת מרחב מוגן שניתן להגיע אליו בזמן התגוננות.

לסיפור המלא>>
חדשות

אזעקה נשמעה היום בצהרים בעיר אילת. ומיד לאחר מכן נשמע פיצוץ. דובר צה"ל עדכן כי מדובר בזיהוי שווא. התרעה על ירי רקטות וטילים הופעלה בעקבות שיגור המיירט.

אזעקה נשמעה היום בצהרים בעיר אילת. ומיד לאחר מכן נשמע פיצוץ. לא התקבלו דיווחים על נפילות או נפגעים. דובר צה"ל עדכן כי מדובר בזיהוי שווא. התרעה על ירי רקטות וטילים הופעלה בעקבות שיגור המיירט.

לסיפור המלא>>
חדשות

באילת הופעלה התרעה באפלקציית פיקוד העורף. מדובר בטעות . לא היה מצב ירי רקטות על אילת וגם לא הופעלה אזעקה.

שימו לב. בכל הארץ וגם באילת הופעלה התרעה באפלקציית פיקוד העורף. מדובר בטעות . לא היה מצב ירי רקטות על אילת וגם לא הופעלה אזעקה. מדובר צה"ל נמסר
בהמשך לדיווחים על הנחיות להשאר במרחבים מוגנים בכלל הארץ, מדובר בטעות אנוש, אין הנחיה כזאת.

לסיפור המלא>>
חדשות

חשד: האיראנים פרצו למערכת הכריזה העירונית והפעילו את האזעקה באילת.

חשד: האיראנים פרצו למערכת הכריזה העירונית והפעילו את האזעקה באילת. באילת נשמעה אזעקה עולה ויורדת הפריצה למערכת הכריזה ארעה בשלושה מוקדים, גן משחקים ברובע 6, פארק הספורט ביעלים ומועדון השיט בחוף הצפוני.

לסיפור המלא>>
תחבורה

תרגיל חירום תעופתי בנמל התעופה הבינלאומי ע"ש אילן ואסף רמון- אילת

תרגיל החירום התעופתי של רשות שדות התעופה. בתרגיל החירום בנמל התעופה רמון – עשרות נפגעים מדומים טופלו ע"י מד"אמ . התרגיל בהשתתפות עובדי נמל התעופה רמון, מגן דוד אדום, משטרת ישראל, כיבוי אש, צה"ל וגופים נוספים.

לסיפור המלא>>
חדשות

השבוע הושלמה חלוקת בדיקות האנטיגן לגילאי 0-18 במשפחתונים, פעוטונים, גני ילדים באילת

השבוע הושלמה חלוקת בדיקות האנטיגן לגילאי 0-18 במשפחתונים, פעוטונים, גני ילדים ובתי ספר יסודי ועל יסודי. אגף החינוך במינהל שח"ק בעירייה היה אמון על החלוקה לתלמידים ופיקוד העורף באמצעות נפת אדום היה אמון על החלוקה

לסיפור המלא>>
חינוך

עיריית אילת בשיתוף פעולה עם פיקוד העורף, יערוך מבצע ‏בדיקות סרולוגיות לילדים בגילאי 3-12

עיריית אילת בשיתוף פעולה עם פיקוד העורף, יערוך בשבוע הבא (22-31.8) מבצע ‏בדיקות סרולוגיות לילדים בגילאי 3-12, תלמידי גני הילדים ובתי הספר היסודיים. את מערך ‏הבדיקות ילוו אגף החינוך ואגף חירום וביטחון בעירייה.

לסיפור המלא>>
חדשות

באילת יופעלו עוד שני מרכזי חיסון חדשים, בנוסף לבית החולים ולקופות החולים.

באילת יופעלו עוד שני מרכזי חיסון חדשים, בנוסף לבית החולים ולקופות החולים. מרכז חיסונים אחד יהיה בחניית בית הספר רבין ומרכז נוסף במרכז ביג. אבל חיילים לא יוכלו להתחסן במרכזים.

לסיפור המלא>>
חדשות

306 חולים מאומתים באילת נכון ליום שני 8 בפברואר. על פי משרד הבריאות 5% מהבדיקות מאומתות.

306 חולים מאומתים נכון ליום שני 8 בפברואר. על פי משרד הבריאות 5% מהבדיקות מאומתות. צבע רמזור יומי הוא 7.3. מספר המתחסנים בחיסון הראשון הוא 39.91 אחוז. מספר המתחסנים בחיסון השני הוא 24.14 אחוז.

לסיפור המלא>>