תגית כתבה: ערבה תיכונה

תחבורה

כטב"מ חדר הלילה למרחב האווירי של ישראל דרך ירדן בערבה התיכונה סמוך לפונדק כושי רימון. לוחמי ההגנה האווירית יירטו אותו בהצלחה

כלי טיס בלתי מאויש חדר הלילה בשעה 01:00 למרחב האווירי של ישראל בערבה התיכונה סמוך לפונדק כושי רימון – בקילומטר 101. לוחמי ההגנה האווירית יירטו אותו בהצלחה

לסיפור המלא>>
אנשים

במושב צופר בערבה התיכונה, הציבו שלט מרגש עם חזרתם הביתה של אבא/סבא לואיס ופרננדו, מהשבי בעזה. לואיס הוא אביו של ניר הר תושב מושב צופר.

במושב צופר בערבה התיכונה, הציבו שלט מרגש עם חזרתם הביתה של אבא/סבא לואיס ובן משפחה נוסף, פרננדו, מהשבי בעזה. לואיס הוא אביו של ניר הר תושב מושב צופר.

לסיפור המלא>>
תיירות

המועצה האזורית הערבה התיכונה ורשות ההגירה והאוכלוסין קיימו יום שירות מיוחד לטובת תושבי הערבה ומפונים מיישובי העוטף וקו העימות.

המועצה האזורית הערבה התיכונה ורשות ההגירה והאוכלוסין קיימו יום שירות מיוחד לטובת תושבי הערבה ומפונים מיישובי העוטף וקו העימות המתארחים ברחבי המועצה מאז תחילת המלחמה.

לסיפור המלא>>
חדשות

מפקד אוגדה מרחבית 80 בעדכון ביטחוני על גבול מצרים וירדן: "הדרג הפיקודי בירדן קיבל הנחייה מפורשת וחד משמעית להפסיק את הירי סמוך לגבול".

מפקד אוגדה מרחבית 80 בעדכון ביטחוני לראשי הישובים על גבול מצרים וירדן: "הדרג הפיקודי בירדן קיבל הנחייה מפורשת וחד משמעית להפסיק את הירי סמוך לגבול".

לסיפור המלא>>
סביבה

על פי תחזית השירות המטאורולוגי והמרכז הלאומי לחיזוי שיטפונות, חשש לשיטפונות בזק בנחלי מדבר יהודה וים המלח.

חשש לשיטפונות באזור מדבר יהודה וים המלח. על פי תחזית השירות המטאורולוגי והמרכז הלאומי לחיזוי שיטפונות, קיים מחר (חמישי, 11.1.24) חשש לשיטפונות בזק בנחלי מדבר יהודה וים המלח.

לסיפור המלא>>