תגית כתבה: נגיף הקורונה

אנשים

ראש עיריית אילת- אלי לנקרי נמצא חיובי לקורונה ונכנס לבידוד בביתו.

ראש עיריית אילת- אלי לנקרי נמצא חיובי לקורונה ונכנס לבידוד בביתו. לנקרי פרסם הודעה לציבור בו סיפר כי הוא מרגיש מצוין וללא תסמינים. נכון ליום שלישי 14/06/22 יש בעיר אילת 152 מאומתים ונוספו 39 מאומתים ביממה. ציון רמזור 9.7

לסיפור המלא>>
חדשות

שליש מתושבי אילת נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה מאז פרצה המגפה בישראל

שליש מתושבי אילת נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. מאז פרצה המגפה בישראל, בסוף חודש פברואר 2020, נמצא כי שליש מתושבי העיר אילת – 17,175 תושבים נמצאו מאומתים לנגיף. 14,904 תושבים החלימו. על פי נתוני משרד הפנים מתגוררים באילת קצת יותר מ56,000 תושבים.

לסיפור המלא>>
עירוני

עמדה נוספת לבדיקות קורונה תפתח בשכונת השחמון באילת

על מנת להקל על תושבי אילת נערך אגף חירום וביטחון בעירייה האמון על תחום הקורונה, לפתוח עמדה נוספת בשכונת השחמון ותפעל במבנה גן הילדים ״עציון גבר״. הורחבו שעות הפעילות בכל העמדות בעיר אילת והן נפרסות על פני כל היום כולל בסופי שבוע.

לסיפור המלא>>
חדשות

העיר אילת הפכה לעיר אדומה. יום שישי 7,1 יש באילת 233 חולים.

העיר אילת הפכה לעיר אדומה. בימים האחרונים חלה עליה מתמשכת במספר המאומתים לנגיף הקורונה ונכון להבוקר – יום שישי 7,1 יש באילת 233 חולים. החל מיום ראשון הקרוב 9.1.22 לא תתקיים קבלת קהל במשרדי העירייה.

לסיפור המלא>>
עירוני

תמונת מצב לתחלואת קורונה בעיר אילת 2.1.22 – 66 חולים

תמונת מצב לתחלואת קורונה בעיר אילת, נכון לתאריך 2.1.22. 66 חולים מאומתים | 11 נוספו ביממה האחרונה | 564 מבודדים. אחוז הבדיקות החיוביות שנעשו אתמול 2.16% | התקיימו 564 בדיקות. ציון על פי מתווה רמזור 4.5 ירוק

לסיפור המלא>>
חדשות

פרויקט החיסונים לנגיף הקורונה של מגן דוד אדום בקניונים מגיע גם לאילת.

פרויקט החיסונים לנגיף הקורונה של מגן דוד אדום בקניונים מגיע גם לאילת. מתחם החיסונים של מד"א פועל בקניון Ice Mall (אילת) בימים א'-ה' החל מהשעה 10:30 בבוקר ועד ל-20:00 בערב ובימי שישי בין השעות 10:30 בבוקר ועד ל-14:00.

לסיפור המלא>>
עסקים

הידוק אכיפת התו הירוק כולל ביקורי פתע בעסקים

בעקבות הנחיית ראש הממשלה, נערכת משטרת ישראל להידוק משמעותי של אכיפת התו הירוק. האכיפה תוגבר הן בהגדלת ביקורי הפתע בבתי עסק המצריכים תו הירוק והן בחידוד ההנחיה לשוטרים לוודא שהכניסה לבית העסק או אירוע התרבות נעשית באמצעות ברקוד עדכני בלבד ולא באמצעות תעודות מודפסות.

לסיפור המלא>>
חדשות

שוטרי משטרת ישראל איתרו באילת את האישה הנעדרת אשר שעל פי החשד נושאת את הווריאנט החדש.

שוטרי משטרת ישראל איתרו באילת את האישה הנעדרת אשר שעל פי החשד נושאת את הווריאנט החדש. לאחר התמגנות ומיגון האישה היא הועברה לפיקוד העורף. השוטרים הגיעו לדירה לאחר שאיתרו את חברתה שעובדת באילת ובמקום להישאר בבידוד כנדרש יצאה למקום עבודתה.

לסיפור המלא>>