תגית כתבה: משרד התיירות

תיירות

וועדת השרים לענייני פנים ושירותים אישרה את יוזמת משרד התיירות להסרת מגבלת הגובה לבינוי מלונות בחוף הצפוני באילת.

וועדת השרים לענייני פנים ושירותים אישרה את יוזמת משרד התיירות להסרת מגבלת הגובה לבינוי מלונות בחוף הצפוני באילת.מעתה ניתן יהיה לבנות לגובה של עד עשרים קומות במקום קומות.

לסיפור המלא>>
תיירות

סיכום התיירות הנכנסת לישראל בשנת 2023: נכנסו לישראל 3.01 מיליון תיירים אומדן ההכנסות לשנת 2023 הינו 17.7 מיליארד ש"ח.

סיכום התיירות הנכנסת לישראל בשנת 2023: נכנסו לישראל 3.01 מיליון תיירים אומדן ההכנסות לשנת 2023 הינו 17.7 מיליארד ש"ח. ההוצאה הממוצעת לתייר: 6,005 ש"ח

לסיפור המלא>>
תיירות

משרד התיירות -86,203 אנשים שוהים בבתי המלון. מרבית המפונים חתמו על הסכמה לעבור לפיצוי יומי של המדינה ללא שהות בבתי מלון.

לפי הנתונים שהציג משרד התיירות כיום יש 86,203 אנשים ששוהים בבתי המלון.מרבית המפונים חתמו על הסכמה לעבור לפיצוי יומי של המדינה ללא שהות בבתי מלון.

לסיפור המלא>>
תיירות

עמדת הישראלים לגבי חופשה בישראל: רוב הציבור סבור כי התמורה לכסף בחופשה בישראל היא נמוכה.

עמדת הישראלים לגבי חופשה בישראל. הוצאות על חופשה נמצאת שנייה בסדר העדיפות של משק הבית הישראלי ורוב הציבור סבור כי התמורה לכסף בחופשה בישראל היא נמוכה.

לסיפור המלא>>
תחבורה

חברת התעופה wizz ביטלה את כל טיסות החורף שלה משדה התעופה רמון – אילת לרומא והעבירה אותם לנתב'"ג.

חברת התעופה wizz ביטלה את כל טיסות החורף שלה משדה התעופה רמון – אילת לרומא והעבירה אותם לנתב'"ג. לאחר שמשרד התיירות סירב לסבסד את המושבים בטיסות הבינלאומיות,

לסיפור המלא>>
תיירות

חברת התעופה הפינית- פינאייר הודיעה כי לא תטוס בחורף הקרוב לשדה התעופה רמון – אילת בשל עליית מחירי בתי המלון בעיר.

חברת התעופה הפינית- פינאייר הודיעה כי לא תטוס בחורף הקרוב לשדה התעופה רמון – אילת בשל עליית מחירי בתי המלון בעיר. החברה פועלת שנים בקו אילת – פינלנד וקיימה כל חורף טיסה שבועית, ללא תמיכה כספית של ממשרד התיירות.

לסיפור המלא>>
תיירות

מאי 2023 – ירידות גבוהות מהממוצע נרשמו בלינות תיירים בעיר אילת, ירידה של 62% לעומת 2019.

מאי 2023 – ירידות גבוהות מהממוצע נרשמו בלינות תיירים בעיר אילת, ירידה של 62% לעומת 2019. התפוסות הגבוהות מהממוצע הארצי בלינות ישראלים נרשמו בהרצליה, אילת וירושלים עם כ-75% בכל עיר

לסיפור המלא>>
תיירות

העיר אילת קיבלה ממשרד התיירות 20,000,000 שקלים לשדרוג ובניית רצועת החוף

משרד התיירות מקצה לרשויות המקומיות כ-340 מיליון ₪ לפיתוח תשתיות תיירות ציבוריות. העיר אילת קיבלה ממשרד התיירות 20,000,000 שקלים לשדרוג ובניית רצועת החוף- טיילת.צפונית מקטע מערבי ואום רשרש.

לסיפור המלא>>