תגית כתבה: כיבוי אש אילת

חדשות

שריפת קלנועית ״בבית הפועל״ באילת

התקבלו במוקד 102 של מחוז דרום, דיווחים רבים על עשן שחור שעולה משכונת ״בית הפועל״ בעיר אילת. צוותי כיבוי שהגיעו למקום, זיהו שריפה של קלנועית צמודה למחסן והתפשטות של השריפה לעבר חצר הבית.

לסיפור המלא>>
חדשות

לוחמי האש של תחנת אילת טיפלו בשתי שריפות שפרצו בדירות מגורים בשכונת גנים ב׳ ובשכונת שחמון.

לוחמי האש של תחנת אילת טיפלו ביממה האחרונה בשתי שריפות שפרצו בדירות מגורים בשכונת גנים ב׳ ובשכונת שחמון. בשתי השריפות החלה חקירה על ידי חוקר דליקות לבירור נסיבות פרוץ השריפה.

לסיפור המלא>>
חדשות

שריפה של מספר כלי רכב בשכונת צאלים באילת.

במהלך הלילה, התקבלו במוקד 102 של מחוז דרום, הודעות רבות על להבות ועשן סמיך בשכונת צאלים סמוך לבית הספר. צוותי כיבוי שהגיעו למקום, הבחינו בשריפה של ארבעה כלי רכב בחניית בניין מגורים וסכנת התפשטות של האש לעבר רכבים נוספים.

לסיפור המלא>>
חדשות

דלקה פרצה בבניין מגורים באילת. מספר דיירים טופלו על ידי מד”א ופונו לבית החולים.

דלקה פרצה בבניין מגורים בשכונת צאלים. לוחמי האש של תחנת אילת פעלו בשריפה שפרצה בבניין מגורים בן 8 קומות בשכונת צאלים. מספר דיירים טופלו על ידי מד”א ופונו לבית החולים.

לסיפור המלא>>
חדשות

שריפה של כלי רכב בחניית בניין באילת – אין נפגעים

שריפה של כלי רכב בחניית בניין באילת – אין נפגעים. צוותי כיבוי שהגיעו למקום, הבחינו בשריפה של שני רכבים בחניית הבניין וכי האש מתפשטת לעבר חצר סמוכה. הלוחמים החלו בפעולות לכיבוי ומניעת התפשטות האש תוך סריקות אחר נפגעים בזירה.

לסיפור המלא>>
חדשות

חולה קשה חולץ מביתו באילת במנוף של כבאית.

חולה קשה חולץ מביתו במנוף של כבאית. שיתוף פעולה בין כוחות הכיבוי לכוחות מד״א באילת הביא להצלת חייו של חולה במצב קשה. מדובר בחולה במצב נשימתי קשה, בטיפול של מד״א שנדרש להגיע לבית החולים תוך כדי הרדמה והנשמה .

לסיפור המלא>>
חדשות

שריפה פרצה במלון באילת לאחר הטענה של סוללה לאופניים.

שריפה פרצה במלון באילת לאחר הטענה של סוללה לאופניים. צוותי כיבוי וחילוץ שהגיעו למקום הבחינו כי מדובר בסוללה של אופניים חשמליים שעולה באש, בקומה השנייה בתוך חדר אחזקה ועשן רב ממלא את הקומה.

לסיפור המלא>>
חדשות

צוותי כיבוי מתחנת אילת הוזעקו בעקבות דיווח על שריפה שפרצה בפאב במרכז התיירות

צוותי כיבוי מתחנת אילת הוזעקו בעקבות דיווח על שריפה שפרצה בפאב במרכז התיירות. הצוותים פועלים לכיבוי מוקד הבעירה, מניעת התפשטות האש וסריקות אחר לכודים בפאב ובעסקים סמוכים.

לסיפור המלא>>
פלילים

שריפה של יאכטה במרינה באילת. אין נפגעים

שריפה של יאכטה במרינה באילת. סביב היאכטה עגנו יאכטות נוספות בשווי מיליוני שקלים ועל מנת להגן עליהן ביצעו לוחמי האש שחרור שלהן ממזח העגינה והרחקתן אל מקום מבטחים.
האירוע הסתיים ללא נפגעים וחוקר דליקות החל בחקירת האירוע.

לסיפור המלא>>