תגית כתבה: חרבות ברזל

אנשים

במושב צופר בערבה התיכונה, הציבו שלט מרגש עם חזרתם הביתה של אבא/סבא לואיס ופרננדו, מהשבי בעזה. לואיס הוא אביו של ניר הר תושב מושב צופר.

במושב צופר בערבה התיכונה, הציבו שלט מרגש עם חזרתם הביתה של אבא/סבא לואיס ובן משפחה נוסף, פרננדו, מהשבי בעזה. לואיס הוא אביו של ניר הר תושב מושב צופר.

לסיפור המלא>>
חינוך

חניכי תנועת אחריי יצאו למסע מיוחד במסגרת פרויקט 'חוסן ילדינו' שהקימו הארגונים "ציונות "2,000 "שיתופים" ו"אחריי!" באילת

חניכי תנועת אחריי! יצאו למסע מיוחד במסגרת פרויקט 'חוסן ילדינו' שהקימו הארגונים "ציונות "2,000 "שיתופים" ו"אחריי!" אשר מפעיל מרכזים לבני הנוער המפונים במוקדי הפינוי

לסיפור המלא>>
חדשות

ההתקפות מהקואליציה כוונו לאזורים בתימן שבשליטת החות'ים שנהגו לתקוף ספינות בינלאומיות ואת ספינות חיל הים של ארה"ב.

ההתקפות מהקואליציה כוונו לאזורים בתימן שבשליטת החות'ים שנהגו לתקוף ספינות בינלאומיות ואת ספינות חיל הים של ארה"ב. המטרות כללו מערכות ומשגרי טילים, מערכות הגנה אווירית, מכ"מים ומתקני אחסון נשק קבורים עמוק".

לסיפור המלא>>
חדשות

אזעקה נשמעה היום בצהרים בעיר אילת. ומיד לאחר מכן נשמע פיצוץ. דובר צה"ל עדכן כי מדובר בזיהוי שווא. התרעה על ירי רקטות וטילים הופעלה בעקבות שיגור המיירט.

אזעקה נשמעה היום בצהרים בעיר אילת. ומיד לאחר מכן נשמע פיצוץ. לא התקבלו דיווחים על נפילות או נפגעים. דובר צה"ל עדכן כי מדובר בזיהוי שווא. התרעה על ירי רקטות וטילים הופעלה בעקבות שיגור המיירט.

לסיפור המלא>>
אנשים

טקס לזכר נפגעי פעולות איבה ממסיבת נובה יתקיים באילת באנדרטה הנושאת את שמם של 22 חללי פעולות האיבה והטרור.

טקס לזכר נפגעי פעולות איבה ממסיבת נובה יתקיים באילת באנדרטה הנושאת את שמם של 22 חללי פעולות האיבה והטרור ואליהם נוספו שמותיהם של נוי אביב, דור אביטן, ניצן גולדברג, איתי זפרני ודור מלכה ז"ל.

לסיפור המלא>>
עירוני

מאות מתושבי אילת השתתפו בעצרת הזדהות ותמיכה למען החטופות והחטופים ונשאו את תמונותיהם של 136 החטופות והחטופים שעדיין בשבי.

מאות מתושבי אילת, עובדים וגימלאים מעשרות ארגונים ועסקים השתתפו בעצרת הזדהות ותמיכה למען החטופות והחטופים, כל המשתתפים נשאו בלונים צהובים ואת תמונותיהם של 136 החטופות והחטופים שעדיין בשבי.

לסיפור המלא>>