שינויים באורחים לטקס יום אילת- נשיא המדינה ביטל הגעתו- ראש הממשלה יגיע לטקס ללא קהל

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שינויים בנואמים ובאורחי הכבוד בטקס הממלכתי יום אילת שיתקיים ביום ראשון אחר הצהרים. מסתמן כי טבקס יום אילת, לציון היום בו הונף דגל הדיו המאולתר על ידי חיילי חטיבת הנגב, ששחררו את העיר אילת, ינאם ראש הממשלה ללא קהל
רונית זילברשטיין
20/02/2021 | 19:41
תמונת ארכיון נשיא המדינה מניף את דגל הדיו

שינויים בנואמים ובאורחי הכבוד בטקס הממלכתי יום אילת שיתקיים ביום ראשון אחר הצהרים. מסתמן כי טבקס יום אילת, לציון היום בו הונף דגל הדיו המאולתר על ידי חיילי חטיבת הנגב, ששחררו את העיר אילת, ינאם ראש הממשלה ללא קהל.

שני אורחי הכבוד המרכזיים של הטקס- נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין והרמטכ”ל לשעבר גדי איזנקוט, בן אילת ביטלו את הגעתם, ראש הממשלה -בנימין נתניהו החליט ברגע האחרון להגיע לטקס באילת, למרות שהוא מתקיים ללא קהל ומועבר בשידור בפייסבוק.

גורמים שונים טוענים כי ביטול ההגעה של השניים הוא ככל הנראה בשל העובדה שהטקס קיבל מפנה פוליטי .

כמידי שנה יצוין יום שחרור אילת בטקס ממלכתי, שייערך ביום ראשון הקרוב 21.2.21, בשעה 17:45, ברחבת אום רשרש. בצל מגפת הקורונה, ייערך הטקס ללא קהל והוא יועבר בשידור חי, בערוץ היוטיוב של העירייה ובפייסבוק העירייה.

לעת עתה לא ידוע עדין באופן סופי מי יניף את הדגל מלבד ראש עיריית.אילת-מאיר יצחק הלוי.

ממרכז ההסברה במשרד התרבות והספורט, המפיק ומממן כמידי שנה את הטקס הממלכתי לציון שחרור אילת, נמסר כי בהתאם להודעת יו״ר הכנסת, נציגת הכנסת בטקס הממלכתי לא תהיה דר’ יפעת שאשא ביטון אלא חה״כ קרן ברק.

על הבמה יופיעו להקת ULIVE בניהולו של אופיר יוחאי, להקה צבאית ותושבים שרים לאילת.
ינחו את הטקס: לירז צ’רכי ותום אבני.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות