שוטרי אילת עצרו שלושה אנשים בחשד שחטפו נער כבן 15 ממקום עבודתו, איימו עליו והיכו אותו.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שוטרי אילת עצרו שלושה אנשים בחשד שחטפו נער כבן 15 ממקום עבודתו, איימו עליו והיכו אותו. הוגשה הצהרת תובע כנגד כל החשודים והיום פרקליטות מחוז דרום צפוים להגיש כתב אישום כנגד כלל החשודים ובקשה להארכת מעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים.
רונית זילברשטיין
19/04/2021 | 18:41

שוטרי אילת עצרו שלושה אנשים בחשד שחטפו נער כבן 15 ממקום עבודתו, איימו עליו והיכו אותו. הוגש כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.
ב-31/3/21, בשעות הערב, התקבל דיווח במשטרת אילת אודות חשד לאירוע של חטיפת קטין ממקום עבודתו , על ידי 3 בחורים בחשד כי גנב תכשיטים מדודתו של אחד החשודים כחודש קודם לאירוע .
במהלך החטיפה הוכנס הקטין לרכבם של שניים מהחשודים והובל לשטח מבודד בעיר אילת שם אוים על ידי החשודים באמצעות כלי הנחזה כאקדח וכן הוכה על ידם. לאחר מכן הם שחררו אותו.
בעת ששב לעבודתו פגש בו קצין משטרה מאילת, אשר הבחין במצבו של הנער תשאל אותו וזה סיפר לו את שעבר עליו.
פעולות מהירות ומקצועיות של שוטרי וחוקרי מרחב אילת הביאו למעצרם של שלושת החשודים, 19-21, ובהמשך גם למעצרה של דודתו, 52, של החשוד. מהחקירה עלה כי שלחה את אחיינה ושני חשודים נוספים על מנת לאתר את הקטין ולאיים עליו.
ביום שישי שעבר הוגשה הצהרת תובע כנגד כל החשודים והיום פרקליטות מחוז דרום צפוים להגיש כתב אישום כנגד כלל החשודים ובקשה להארכת מעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות