ראש עיריית אילת לשעבר, גבי קדוש שהפסיד בבחירות לראשות העיר אילת דורש לבטל את הבחירות

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ראש עיריית אילת לשעבר, גבי קדוש שהפסיד בבחירות לראשות העיר אילת דורש לבטל את הבחירות ומפנה אצבע מאשימה להתנהלות ועדת הבחירות וטוען כי ועדת הבחירות עבדה עם עיריית אילת וגורמים אינטרסנטים למנוע את בחירתו.
רונית זילברשטיין
11/08/2021 | 17:00

ראש עיריית אילת לשעבר, גבי קדוש שהפסיד בבחירות לראשות העיר אילת מפנה אצבע מאשימה להתנהלות ועדת הבחירות וטוען כי ועדת הבחירות עבדה עם עיריית אילת וגורמים אינטרסנטים למנוע את בחירתו. קדוש טוען למעשים פליליים מצד ועדת הבחירות בשל העובדה כי מדובר בהפרש קטן בקולות שהביא לניצחון יריבו- אלי לנקרי. קדוש הגיש תלונה במשטרה.
בנוסף, פנה קדוש לבית המשפט ואמר כי הוא שוקל לדרוש לבטל את הבחירות ולבקש בחירות חדשות.

קדוש אמר “יום הבחירות היה לצערי יום רצוף כשלים, ולכן נאלצתי להגיש תלונה במשטרת אילת ובה פירוט הכשלים וההפרות שבוצעו במהלך יום הבחירות, כולל זיקה ושיתוף פעולה של וועדת הבחירות עם העירייה וגורמים אינטרסנטיים בתוך העירייה. התלונה במשטרה נועדה לחקור, לבדוק ולחשוף את הדברים.

“ראיתי במו עיני קלפיות שהגיעו ללא ליווי, ללא פלומבה, דברים נעשו במחשכים. אני מרגיש שנעשו כאן מהלכים לא כשרים, זה מקומם ומחייב בדיקה. הפער ממש קטן ומאות קולות לכאן או לכאן היו משנים את התמונה, ולכן זה מחייב בדיקה מקיפה, אמיתית ורצינית”.

ממשרד הפנים האחראי על ועדת הבחירות נמסר כי ועדת הבחירות מתכנסת ברגעים אלה כדי להשלים את ספירת הקולות מהמעטפות החיצוניות ובנוסף, לאור בקשת המועמד גבי קדוש, יבדק שוב רישום ספירת הקולות כפי שתועדו בפרוטוקול מנהל הבחירות ומתוך פרוטוקולי ועדות הקלפי.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה