פסטיבל “ים של מוסיקה” עם אמנים ומתחם ילדים באילת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
פסטיבל “ים של מוסיקה” באילת. טובי האמנים מגיעים לאילת להרקיד את הנופשים/ טיפקס, מופע הארנבות של ד”ר קספר, בית הבובות, ועוד אמנים רבים ובמיוחד לילדים: מתחם חוויתי מתנפחים, תחנות קרנבל ועוד המון פעילויות ופרסים. יום רביעי – חמישי, 24-25 ביולי 2019, 19:00-24:00,בטיילת מול הים הכניסה חופשית.
רונית זילברשטיין
23/07/2019 | 12:00

פסטיבל “ים של מוסיקה” באילת/ טובי האמנים מגיעים לאילת להרקיד את הנופשים/ טיפקס, מופע הארנבות של ד”ר קספר, בית הבובות, ועוד אמנים רבים ובמיוחד לילדים: מתחם חוויתי מתנפחים, תחנות קרנבל ועוד המון פעילויות ופרסים. יום רביעי – חמישי, 24-25 ביולי 2019, 19:00-24:00,בטיילת מול הים הכניסה חופשית.

יום רביעי – חמישי, 24-25 ביולי 2019, 19:00-24:00,בטיילת מול הים
הכניסה חופשית

חגיגת קיץ מוזיקלית באילת!טובי האמנים מגיעים לאילת להרקיד, להקפיץ ולשמח את הנופשים. עיריית אילת והתאגיד העירוני לתיירותמזמינים את האורחים בעירליומיים של חגיגה משפחתית עם הופעות חיות, דוכני אוכל ומתחם משחקים חוויתי לילדים.

בכל ערב יעלו לבמה אמנים שונים,להקת המנקיז המקומית, הרכב רבע לאפריקה יגיע עם השירים מהסינגל החדש לחגיגה קיצבית, אחריהם יעלו לבמה בית הבובות,אחד ההרכבים המצליחים והאהובים בישראל בעשור האחרון שיארחו את גלעד ויטל ורואי לוי (שוטי הנבואה) במיוחד לכבוד הפסטיבל, יחד יעלו ויקפיצו את הקהל לצלילי הלהיטים החדשים והוותיקים;גם להקת טיפקס תגיע לעשות שמח ולהרקיד את הנופשים, להקת הרוק הישראלית מופע הארנבות של ד”ר קספר תפציץ על הבמה עם השירים המוכרים, לצד שירים חדשים.
ובכל ערב לקינוח תתקיים מסיבה אל תוך הלילה ועל הבמה,DJ אדמסקי ו D.J AVRATZ.

בנוסף לשלל הפעילויות, כל הטעמים האהובים והמוכרים של מסעדת עומר’ס יעשו את דרכם משדרות התמרים היישר לטיילת! לצדם, יחכה לאורחים Beer gardenמפנק שיציע מגוון סוגי בירות; אלה שיגיעו עם הילדים, יוכלו ליהנות ממתחם ילדים חוויתי שיפעל בכל ערב בין השעות 20:00-24:00 ובו יהיו מתנפחים, משחקי כדורגל וכדורסל, תחנות קרנבל, עמדות פול מון צבעוניות של איפור וקעקועים לילדים, פרסים והפתעות.

יום רביעי – חמישי, 24-25 ביולי 2019, 19:00-24:00, בטיילת מול הים
הכניסה חופשית
פרטים מלאים באתר www.redseaeilat.com

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות