עוצר לילי יוטל על שכונת השחמון באילת, בה מתגוררים מחצית מתושבי אילת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
העיר אילת לא תיסגר! אבל עוצר לילי יוטל על שכונת השחמון באילת, בה מתגוררים מחצית מתושבי אילת. מאחר שמחצית ממספר החולים באילת העומד כיום על 99, מתגוררים בשכונה זו.
רונית זילברשטיין
08/09/2020 | 14:27

העיר אילת לא תיסגר! עוצר לילי יוטל נכון לעכשיו רק על שכונת השחמון באילת, מאחר שמחצית ממספר החולים באילת העומד כיום על 99, מתגוררים בשכונה זו. ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי: ״הצלחנו במאבק נגד סגירת העיר ואנו פועלים לשנות גם את ההחלטה על סגירת שכונת השחמון, שאין בה שום היגיון״.

מדובר בהחלטה של ועדת השרים החליטה כי הסגר הלילי על העיר אילת לא יתקיים למעט סגר לילי על שכונת השחמון.

לאחר מאבק עיקש של 48 שעות אותו הובילו ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי וסגנו וממלא מקומו – אלי לנקרי, הוחלט שלא יוטל סגר על העיר אילת, שהיה משבית את כלכלת העיר אילת. ״משמעות הסגר אם וחלילה היה מתבצע, היא פגיעה כלכלית קשה בכל שרשרת המזון בעיר אילת הכוללת מסעדות, מרכזי קניות, אטרקציות והחמור מכל, חזרה שוב לאחוז אבטלה גבוה בקרב התושבים של מעל ל 60%״ אמר ראש עיריית אילת והוסיף: ״מצב זה היה מוביל אותנו חלילה להיכנס לחגי תשרי כאשר מעל למחצית מתושבי אילת היו מוצאים עצמם מובטלים ולכן פעלנו נחרצות נגד מקבלי ההחלטות״. לצד ההצלחה במאבק נגד סגירת העיר ציין ראש העירייה באשר להחלטה להטיל סגר על שכונת השחמון, כי בהחלטה זו אין כל היגיון וגם בנושא זה נאבק לטובת ביטול ההחלטה.

משמעות העוצר הלילי הינה, כי לא תתאפשר תנועה בין השעות 19:00-5:00, מערכת החינוך בשכונה זו, פרט לחינוך המיוחד, לרבות בתי ספר, גנים, מעונות ומתנ״סים לא תפעל וכך גם הפעילות המסחרית למעט עסקים חיוניים (תרופות ומזון).

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות