נציגי העירייה שימחו את בני הגיל השלישי באילת בט”ו בשבט

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נציגי העירייה שימחו את בני הגיל השלישי באילת בט”ו בשבט ובאמצעות המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה. 300 קשישים בודדים ומבוגרים מרותקי בית קיבלו זר פרחים ומארז חגיגי הכולל פירות יבשים, עוגיות וערכת תה.
רונית זילברשטיין
04/02/2021 | 10:00

מחבקים בחום את בני הגיל השלישי

בצל מגפת הקורונה מחבקת קהילת אילת את אזרחי העיר הוותיקים בדגש על קשישים בודדים. החל בחלוקת סלי מזון ומנות מצוננות מידי שבוע לבתים, הרחבת השירותים החברתיים כולל פתיחת מוקד טלפוני מיוחד לאזרחים ותיקים, שיחה טלפונית ושי אישי מבני הנוער, חלוקת טאבלטים ועוד. גם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי אימץ הרגל, להתקשר מידי שבוע לבני הגיל השלישי ולדרוש לשלומם.

לצד פעולות של האגף לשירותים חברתיים בעירייה הכולל קשר טלפוני וליווי בהתאם לצורך, פעלה העירייה לשמח את בני הגיל השלישי אילת גם בט”ו בשבט ובאמצעות המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה קיבלו 300 קשישים בודדים ומבוגרים מרותקי בית, זר פרחים ומארז חגיגי הכולל פירות יבשים, עוגיות וערכת תה. את בתי התושבים פקדו 30 מתנדבים מהמחלקה להתנדבות וחיילים של פיקוד העורף, שהעניקו את השי באהבה, שאלו לשלומם וברכו בחג שמח. המארז במימון משותף של העירייה והמשרד לשוויון חברתי המחלקה לאזרחים ותיקים.

גם מועצת נוער עירונית ריגשה את בני הגיל השלישי בעיר כאשר חניכים של מועצת נוער עירונית ביחד עם חניכי תנועת הנוער “בני עקיבא” באילת פינקו אותם בשי קטן ומחמם לחורף. משך מספר ימים ארזו בני הנוער 400 מארזים אישיים הכוללים ערכה להכנת מרק וחוברת פעילות להפגה. את המארזים חילקו בני הנוער לבתי התושבים כמובן תוך שמירה על ההנחיות ובמרחק נדרש. פעולה זו הינה חלק מרצף פעולות מחממות לב שעושים בני הנוער באילת למען בני הגיל השלישי החל ממיזם “מדברים רחוק – מרגישים קרוב” במסגרתו מדברים בני הנוער פעם בשבוע עם אזרחי העיר הוותיקים ושואלים לשלומם, חלוקה של עוגות וסלי מזון ביוזמות חברתיות שמובילים בתי הספר ומחוות נוספות שמוביל אגף הנוער ברשת המתנ”סים כחלק מפעילות מתנ”ס עד הבית.

מצורפות תמונות.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות