נעצר קטין שתקף קטין אחר מאילת וגרם לו חבלות. בחיפוש על הקטין נמצא אולר.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נעצר קטין שתקף קטין אחר מאילת וגרם לו חבלות. בחיפוש על הקטין נמצא אולר. הקטין נחקר בחשד לביצוע עבירות תקיפה הגורמת חבלה והחזקת סכין שלא למטרה כשרה. בתום חקירתו נעצר.
רונית זילברשטיין
14/01/2022 | 09:27

נעצר קטין שתקף קטין אחר מאילת וגרם לו חבלות. בחיפוש על הקטין נמצא אולר. בית המשפט האריך את מעצרו. התקבלה תלונה במרכז השירות לאזרח של משטרת אילת, ע”י קטין בן 17 שהגיע מלווה באמו, שטען כי הותקף על ידי שני נערים בגילו שגרמו לו לחבלות בגופו וכי בעקבות האירוע נזקק לטיפול רפואי.

הנער טען כי זהותו של אחד מהתוקפים ידועה לו. עם פתיחת התיק הועבר הטיפול לבלשי מחלק הנוער, שכן מדובר בקטינים. בפעולות מהירות הצליחו הבלשים לאתר את הקטין שזוהה ע”י הקורבן ועיכבו אותו לחקירה.

בחיפוש על גופו נמצא אולר. הקטין נחקר בחשד לביצוע עבירות תקיפה הגורמת חבלה והחזקת סכין שלא למטרה כשרה. בתום חקירתו נעצר.

בדיון שנערך בבימ”ש השלום בפני השופט, מרדכי (מוטי) לוי, סגן נשיא בימ”ש השלום אילת, הוארך מעצרו של הקטין עד תאריך 14.1.22.
פקד בת-אל קפלן, ראש מחלק נוער במשטרת אילת: “מחלק הנוער במשטרת אילת עושה כל שביכולתו למנוע עבירות אלימות בקרב בני הנוער בעיר, בפעולות מניעה ואכיפה גלויות וסמויות. אנו ננקוט באפס סבלנות כלפי נערים הבוחרים לפרוע את החוק ולהתנהג באלימות. העשייה המשטרתית מלווה בשיתוף פעולה מלא של צוותי החינוך וההוראה בבתי הספר בעיר, ללא שיתוף פעולה זה עבודתנו לא תתאפשר״. צילום האולר שנמצא- דוברות המשטרה.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה