נוער "אחריי" סיכמו שנה במסע אלונקות שהוקדש לזכרו של סמ"ר כפיר אוחיון ז״ל,

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נוער "אחריי" סיכמו שנה במסע אלונקות שהוקדש לזכרו של סמ"ר כפיר אוחיון ז״ל, שנפל בעת מילוי תפקידו כלוחם משמר הגבול. החניכים פשו את משפחתו של כפיר כשהם כולם לובשים חולצות עם התמונה של כפיר ז"ל.
רונית זילברשטיין
30/06/2022 | 15:00

נוער "אחריי" סיכמו שנה במסע אלונקות בירושלים, שהוקדש לזכרו של סמ"ר כפיר אוחיון ז״ל, שנפל בעת מילוי תפקידו כלוחם משמר הגבול. אחיו של כפיר – נבו אוחיון שהמשיך את דרכו של אחיו והתגייס גם הוא למג"ב, מדריך כיום בקבוצת אחריי ומכין את החניכים לשירות צבאי איכותי ומשמעותי. רגע לפני היציאה למסע, פגשו החניכים את משפחתו של כפיר כשהם כולם לובשים חולצות עם התמונה של כפיר ז"ל.

עמותת "אחריי" – עמותה חינוכית להצמחת מנהיגות צעירה,פועלת באילת כבר מספר שנים,כחלק מעידוד לגיוס ושירות משמעותי בצה"ל. כיום פעילים בה כ – 30 חניכים. תלמידי כיתות ט'-י' פעילים בקבוצת "אחריי בשטח" ותלמידי י'-י"ב פעילים בקבוצת "אחריי לצבא". המטרה להעצים את בני הנוער והצעירים, לטעת בהם תחושת הצלחה ומסוגלות ולהמחיש להם כי ניתן לשנות ולהשתנות על ידי פעילות אקטיבית למען עצמנו ולמען הקהילה בה אנו חיים. בזכות פעילות זו לצד פעולות רבות לעידוד לשירות משמעותי, מדורגת העיר אילת בעשירייה הראשונה בארץ בגיוס לצה"ל ובמקום הראשון בקרב ערים בינוניות בגיוס גברים לתפקידי לחימה.

במהלך השנה פעילים החניכים במסגרת הקבוצות כולל פעילות התנדבותית, הכנה לצה"ל, מפגשים ועוד. בשבוע שעבר סיכמו החניכים שנה של עשייה כשבשיאה – מסע אלונקות של 12 קילומטרים מהר איתן להר הרצל. המסע הוקדש כאמור לזכרו של כפיר אוחיון ז"ל, שנהרג בשנת 2004 במהלך פעילות מבצעית במעבר ארז. כאות מחווה למשפחה וכחלק מגאוות יחידה קיבלו החניכים בעזרתו של סגן ומ"מ ראש העירייה – מתן בארי חולצות צוות עם הסלוגן: אחריי – נוער מוביל שינוי – צועדים לזכרו של סמ"ר כפיר אוחיון.

ינאי מרמור–תלמיד כיתה י"ב בתיכון "רבין" שסיים השנה את הפעילות והיה מבין המארגנים, אמר בהתרגשות: "גם כאשר אחד מאתנו מתגייס הוא תמיד חוזר, כי לא משנה מה, אחריי תמיד תישאר הבית של כל אחד ואחת מאתנו – אחריי אילת משפחה אחת״.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

תגיות
אילת (778) אלי לנקרי (48) אלי לנקרי ראש עיריית אילת (67) בית חולים יוספטל (43) בנימין נתניהו (15) דוברת משטרת מרחב אילת, פקד אפרת אקלר (30) דר' דרורי גניאל (49) החברה הכלכלית חכ"א (14) המועצה האזורית חבל אילות (22) המועצה האזורית ערבה תיכונה (22) המשרד להגנת הסביבה (23) חבל אילות (24) יוסי חן – מנכ"ל תאגיד התיירות העירוני (15) כביש 12 (21) כביש 40 (27) כביש 90 (79) כביש הערבה (75) כיבוי אש (17) כיבוי אש אילת (65) מאיר יצחק הלוי (160) מאיר צור, ראש מועצה אזורית הערבה התיכונה (14) מד"א נגב (23) מד,א אילת (15) מינהל החינוך אילת (28) מינהל שח,ק (14) מירי קופיטו (20) מלונאות, תיירות (15) מפקד משטרת מרחב אילת, נצ״מ משה פינצי (19) מפרץ אילת (42) משטרת אילת (178) משטרת ישראל (169) משרד התיירות (24) נגיף הקורונה (77) עיריית אילת (298) ערבה תיכונה (54) פיקוד העורף (17) ראש הממשלה (15) רונית זילברשטיין (107) רשות הטבע והגנים (32) רשות שדות התעופה (26) שדה התעופה ע"ש אילן ואסף רמון (27) שדה תעופה החדש "רמון" (20) שר התחבורה (15) תאגיד התיירות (23) תאגיד עירוני לתיירות אילת (20)