מפקד נפת אדום קיבל את מנת החיסון השנייה ושיבח את צוותי הרפואה במאוחדת אילת

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מפקד נפת אדום קיבל את מנת החיסון השנייה ושיבח את צוותי הרפואה במאוחדת על תרומתם החשובה במבצע הלאומי; בתוך כך, מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב הודיע: “נחסן גם מרותקי בית”
רונית זילברשטיין
25/01/2021 | 15:09
בתמונה: אל"מ (מיל') שמוליק יחזקאל עם מנהלת מאוחדת באילת, מיה אלקובי-מימון והאח האחראי במרפאה בוריס מובסוביץ; אל"מ יחזקאל מקבל חיסון (צילומים: יח"צ מאוחדת מחוז דרום)

מפקד נפת אדום קיבל את מנת החיסון השנייה ושיבח את צוותי הרפואה במאוחדת על תרומתם החשובה במבצע הלאומי; בתוך כך, מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב הודיע: “נחסן גם מרותקי בית”

אל”מ (מיל’) שמוליק יחזקאל, מפקד נפת אדום, קיבל את מנת החיסון השנייה נגד נגיף הקורונה – במרפאת מאוחדת באילת. יחזקאל שיבח את מנהלת המרפאה, מיה אלקובי-מימון ואת צוותי הרפואה על פעילותם החשובה ותרומתם החשובה במבצע הלאומי נגד הנגיף.

במרפאת מאוחדת החלו לחסן נגד נגיף הקורונה במתחם ייעודי, בוצעו שיחות יזומות לאוכלוסיות היעד וכעת גם בני 40 ומעלה מוזמנים להתחסן, בקביעת תור מראש דרך המוקד, האתר או האפליקציה, כאשר זמינות התורים הינה גבוהה.

לדברי מיה אלקובי-מימון, מנהלת מאוחדת באילת, “המבצע הלאומי מתבצע על פי הנחיות משרד הבריאות ואנו מחסנים במתחם ייעודי לחיסוני קורונה, ישנם בנוסף אזורי המתנה נפרדים למבוטחינו לפני החיסון ואחריו. צוותי הרפואה של מאוחדת מסורים למבצע החשוב ואנו עובדים מעבר לשעות הפעילות של המרפאה כדי לתת מענה לכלל מבוטחינו באילת ומתוך רצון אמיתי לשמור על בריאות מבוטחינו”.

בתוך כך, מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב, הודיע כי מאוחדת תחסן נגד נגיף הקורונה גם את מרותקי הבית. “לקחנו על עצמנו אתגר להגיע גם למרותקי הבית וגם למבודדי הבית – ולחסנם, זאת מתוך תחושת השליחות שלנו, כאנשי רפואה”, אמר מושיוב, מנהל מחוז דרום בקופת החולים מאוחדת שתהיה הראשונה לחסן אוכלוסייה זו. לדבריו, מאוחדת תוציא ניידות אמבולנס – שיגיעו אל בתיהם של המטופלים המרותקים ואל המבודדים – ותביאם אל מתחמי החיסון הפזורים ברחבי המחוז, במבצע מיוחד עליו יפקד מנהל הלוגיסטיקה המחוזי איציק שושני.

“כבר אמרנו שאנחנו רוצים להגיע לכל אחד ואחד מהמטופלים שלנו ולחסנם נגד נגיף הקורונה, ונעשה את הכל בכדי שנעמוד באתגר החשוב הזה”, הוסיף מושיוב. “בעתיד – וכאשר יתאפשר לנייד את החיסון ולחסן אחד אחד, נגיע אל אותם מטופלים שטרם התחסנו – ונבצע את החיסון גם בבתים. זה היופי שלנו כקופה שדואגת לכל מבוטח ומבוטח, קופה שרואה בכל אחת ואחד, עולם ומלואו”.

בתמונה: אל”מ (מיל’) שמוליק יחזקאל עם מנהלת מאוחדת באילת, מיה אלקובי-מימון והאח האחראי במרפאה בוריס מובסוביץ; אל”מ יחזקאל מקבל חיסון (צילומים: יח”צ מאוחדת מחוז דרום)

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות