לוחמי האש של תחנת אילת טיפלו בשתי שריפות שפרצו בדירות מגורים בשכונת גנים ב׳ ובשכונת שחמון.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
לוחמי האש של תחנת אילת טיפלו ביממה האחרונה בשתי שריפות שפרצו בדירות מגורים בשכונת גנים ב׳ ובשכונת שחמון. בשתי השריפות החלה חקירה על ידי חוקר דליקות לבירור נסיבות פרוץ השריפה.
רונית זילברשטיין
16/12/2021 | 13:00
צילום - תיעוד מבצעי כב״ה דרום

לוחמי האש של תחנת אילת טיפלו ביממה האחרונה בשתי שריפות שפרצו בדירות מגורים בשכונת גנים ב׳ ובשכונת שחמון. בסביבות השעה 20:00 התקבלו הודעות רבות על שריפה במבנה מגורים ברחוב אדמונית בשכונת גנים ב׳.צוותי כיבוי וחילוץ שהגיעו למקום, זיהו עשן רב יוצא מיחידת דיור בוילה אשר מחולקת למספר רב של יחידות.הלוחמים חדרו ליחידה הבוערת וביצעו כיבוי תוך כדי סריקות אחר לכודים בכלל היחידות במתחם.

עקב אופי הבנייה במקום שהקשה על פעולות הכיבוי והחילוץ, נדרשו הלוחמים לפרוץ מספר דלתות וחלונות על מנת לוודא כי אין לכודים או נפגעים במקום.מהזירה פונתה אישה אשר שאפה עשן וחולצה טרם הגעת כוחות הכיבוי. עם תום פעולות הכיבוי התקבלה הודעה נוספת על שריפה בדירה ברחוב הכוכב בשכונת שחמון, הצוותים אשר סיימו את הפעולות בשריפה בגנים ב׳ המשיכו ישירות לרחוב הכוכב.
בהגעה למקום התברר כי מוקד השריפה היה במטבח הדירה והדייר החל בפעולות כיבוי ראשוניות, לוחמי האש ווידאו כי השריפה לא התפשטה למקומות נוספים וביצעו פעולות לשחרור עשן ואוורור הדירה, באירוע זה לא היו נפגעים.

בשתי השריפות החלה חקירה על ידי חוקר דליקות לבירור נסיבות פרוץ השריפה.

צילום – תיעוד מבצעי כב״ה דרום

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה