ח”כ מאיר יצחק הלוי דורש כי תושבי אילת והסביבה יקבלו את הפיצוי המובטח משיווק קרקעות שדה דב

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ח”כ מאיר יצחק הלוי (תקווה חדשה) מי שכיהן 18 שנים כראש עיריית אילת יזם ישיבה של ועדת הכספים בכנסת שדנה בפיצוי כספי לתושבי אילת על פינוי שדה דב. יצחק הלוי דורש כי תושבי אילת והסביבה יקבלו את הפיצוי המובטח משיווק קרקעות שדה דב
רונית זילברשטיין
01/10/2021 | 10:36

ח”כ מאיר יצחק הלוי (תקווה חדשה) מי שכיהן 18 שנים כראש עיריית אילת יזם ישיבה של ועדת הכספים בכנסת שדנה בפיצוי כספי לתושבי אילת על פינוי שדה דב. יצחק הלוי דורש כי תושבי אילת והסביבה יקבלו את הפיצוי המובטח משיווק קרקעות שדה דב וכי רווחי השיווק משדה דב והקצאת חלק מרווחי השיווק יועברו לטובת העיר אילת ואזור הערבה.

“בישיבת הממשלה על נושא פיצוי העיר אילת ההערכות שנמסרו ע”י הגורמים הרלוונטיים באשר לערך השיווק נעו סביב 8-10 מיליארד ₪. כיום, לאחר בחינה וניתוח של שיווק כ-10% מהפרויקט מתגלה פער משמעותי בין ההערכות לבין הביצוע. המדינה החסירה ומחסירה סכומי כסף גדולים המגיעים לעיר אילת והאזור!
המדינה בהחלטתה לפני כשנתיים התנהלה כספסרית קרקעות ותושבי ואילת הפכו להיות תושבים שקופים. אילת סובלת ונפגעה קשות כתוצאה מסגירת שדה דב ובעקבות כך איכות חייהם של התושבים נפגעה גם. ההגעה למרכז הארץ הפכה להיות סכנה ממשית, כביש הערבה הינו כביש דמים! אני מבקש ודורש כי תושבי אזור אילת והערבה יקבלו את המגיע להם על פי דין כפי שנקבע וזאת משום השינוי בצפי התקבולים”.

הועדה תמשיך לעקוב כבר בימים הקרובים אחר ההתפתחויות כפי שנדרשו אנשי האוצר ורמ”י.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה