הושק הכרטיס החכם לתיירים ISRAEL PASS ​ בשדה תעופה החדש “רמון”.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הושק הכרטיס החכם לתיירים ISRAEL PASS ​ בשדה תעופה החדש “רמון”. הכרטיס המיועד לתיירים מבוסס על כרטיס רב קו בשילוב עם הנחה בכניסה לשמורות הטבע ולגנים הלאומיים וכן הנחות במבחר אטרקציות תיירותיות במרחב הכפרי בישראל.
רונית זילברשטיין
01/12/2019 | 22:40

הושק הכרטיס החכם לתיירים ISRAEL PASS ​ בשדה תעופה החדש “רמון”
עם תחילתה של עונת תיירות החורף, ו-45 טיסות שבועיות של תיירים, בטיסות ישירות מכל רחבי אירופה, בשדה תעופה החדש “רמון ” שבבקעת תמנע, מגיע גם כרטיס ISRAEL PASS ​ לשדה.
לאחר סיומו של פיילוט מוצלח בנתב”ג שבו נמכרים למעלה מ-500 כרטיסים לתיירים, רשות הטבע והגנים והרשות הארצית לתחבורה ציבורית משיקים השבוע את הכרטיס החדש גם בשדה תעופה רמון.
הכרטיס המיועד לתיירים מבוסס על כרטיס רב קו בשילוב עם הנחה בכניסה לשמורות הטבע ולגנים הלאומיים וכן הנחות במבחר אטרקציות תיירותיות במרחב הכפרי בישראל.

הכרטיס החדש זהה לכרטיס רב קו אנונימי נטען ללא צורך במסירת פרטים אישיים, כאשר בנוסף הוא ​משלב כניסה במחיר מוזל למספר אתרים של רשות הטבע והגנים, בדומה לכרטיסי התייר הקיימים כיום, ​ של 3 או 6 או כל האתרים.
בשיתוף עם מרכז המועצות האיזוריות, למחזיקי הכרטיס תינתן הנחה במגוון אטרקציות תיירותיות, המותאמות לתיירות הנכנסת, במרחב הכפרי.
​אתר מידע בשפה אנגלית לנוחות התיירים המגיעים לישראל​ www.israelpass.biz

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה