בצל משבר הקורונה: טרמינל 1 ימשיך לעבוד עבור הטיסות הפנים ארצי (לעת עתה).

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בצל משבר הקורונה: טרמינל 1 ימשיך לעבוד עבור הטיסות הפנים ארצי (לעת עתה). על פי תנועת הנוסעים בפנים ארצי תבחן השפעת התנועה בצמצום כ”א במשמרות של נמל התעופה רמון. נמל התעופה רמון ימשיך להיות כשיר גם בלילה לעת עתה.
רונית זילברשטיין
10/03/2020 | 14:16

הנהלת רשות שדות התעופה עוקבת אחרי המגמות של התעופה בעולם ומקיימת הערכת מצב יומית על מנת לקבל החלטות בזמן אמת ובכדי לשמור על האיתנות והיכולות המבצעית והפיננסית של הרשות.
לאור החלטת הממשלה להכניס לבידוד את כל הישראלים השבים לישראל ומניעת כניסתם של תיירים שאין באפשרותם להוכיח יכולת בידוד בישראל ובחינת תמונת התעופה לישראל המשפיעה על תחזית תנועת הנוסעים אנו מעדכנים שעה בשעה את תנועת הנוסעים ללא תחזית שנתית.

מאז תחילת המשבר אנו מנתחים את הפעילות התעופתיות בנמל התעופה בן גוריון, נמל התעופה רמון ובמעברים היבשתיים לירדן ומצרים ומשקללים אותם להחלטות מבצעיות ותפעוליות.

על כן החליטה ההנהלה על שורה של צעדים ובנוסף לאלו שנתקבלו בראשית השבוע:

טרמינל 1 ימשיך לעבוד עבור הטיסות הפנים ארצי (לעת עתה). על פי תנועת הנוסעים בפנים ארצי תבחן השפעת התנועה בצמצום כ”א במשמרות של נמל התעופה רמון. נמל התעופה רמון ימשיך להיות כשיר גם בלילה לעת עתה.

הפעילות המבצעית של טרמינל 3 תתבצע מזרוע C ו D בלבד (כלומר סגירת שתי זרועות).המגזרים של הצ’ק אין בקומת הקרקע (G ) והאוהל המיוחד יסגרו לפעילות וכלל פעילות הטרמינל תצא מקומה 3.

חטיבת הכספים בוחנת את ההוצאות השוטפות ופועלת בבחינה יום יומית של כלל התקציבים ברשות על מנת לצמצם בהוצאות השוטפות והקפאת תוכניות פיתוח על מנת לשמור על איתנות פיננסית.

חטיבת המסחר פועלת בתאום עם הזכיינים על מנת למצוא את הפתרון הנכון והאיזון בהשפעות האירוע על הפעילות המסחרית שלהם.

בתאום עם הוועדים כלל העובדים הזמניים יצאו לחופשה ללא תשלום, כמו כן, יוצאו לחופשה שנתית עובדים וזאת על פי הצורך המבצעי ושיקול דעתם של המנהלים.

בכל אחת מיחידות הרשות תבחן מצבת כ”א על מנת לצמצום במשרות הקבועות.

בתאום עם האוצר והוועדים עובדים יצאו לפרישה מוקדמת.

חטיבת הביטחון תעשה ניתוח תנועת הנוסעים ותרד לרמה מבצעית נדרשת לעובדים במשמרת וזאת מעבר ל 150 המשרות שכבר קוצצו , מדובר במאות עובדי ביטחון שיוצאו לחל”ת.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה