באילת צוין שבוע המחויבות לבטיחות בדרכים בפעילות הסברה, מבצעי אכיפה ופעילות חינוכית

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
כמידי שנה גם השנה צוין שבוע המחויבות לבטיחות בדרכים בפעילות הסברה, מבצעי אכיפה ופעילות חינוכית המותאמת לרוח התקופה בצל מגפת הקורונה. מטרת שבוע הבטיחות בדרכים היא טיפוח ועידוד האחריות האישית בכל הנוגע להתנהלות בדרכים
רונית זילברשטיין
09/11/2020 | 18:38

כמידי שנה גם השנה צוין שבוע המחויבות לבטיחות בדרכים בפעילות הסברה, מבצעי אכיפה ופעילות חינוכית המותאמת לרוח התקופה בצל מגפת הקורונה. מטרת שבוע הבטיחות בדרכים היא טיפוח ועידוד האחריות האישית בכל הנוגע להתנהלות בדרכים – כהולך רגל, כרוכב אופניים ובכללם אופניים חשמליים, כנוסע וכנהג. השנה התמקדה ההסברה בהעלאת המודעות וההבנה לנושא המהירות והשפעתו על הבטיחות בדרכים.

במהלך השבוע קיים המטה העירוני לבטיחות בדרכים בשיתוף משטרת התנועה ומתנדבים, מבצע אכיפה והסברה דו גלגלי(אופניים חשמליים, אופנועים וקורקינטים), בשעות אחר הצהריים סמוך לבית ספר התיכון ע”ש גולדווטר. לצד ההסברה חולק לרוכבים מחזיק מפתחות.

במוסדות החינוך הכינו רכזי הבטיחות תכנית שבועית מגוונת ומותאמת לתקופה המאתגרת. במסגרת זו ייצרו לוח שבועי אינטרנטי אינטראקטיבי,המחבר בין בתי הספר וכל התלמידים היו שותפים לפעילות בין אם בבית ובין אם בבית הספר.

בין יתר הפעילויות, חוו התלמידים הרצאה במרחב הפתוח עם שוטר קהילתי / הרצאות בזום לתלמידי תיכון, משחקים וחידונים, עבודות יצירה הכנת דגמים, סרטונים והכל כמובן מותאם ובדגש על נושא המהירות.

את פעילות השבוע הובילה מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים -מירב אזרזר, שהחליפה את מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים המיתולוגית – הדיה סטרוק.
זו ההזדמנות להודות להדיה שהובילה ביד רמה משך 35 שנים את פעילות הבטיחות בדרכים תוך שמירה על בטיחות תושבי אילת גדולים וקטנים, במוסדות החינוך ובקהילה. פעילות שזיכתה אותה בפרס מפעל חיים עירוניו באותות הערכה והוקרה רבים. את השבוע ליוותה הדיה כמתנדבת וציינה כי היא תמשיך לעשות זאת באהבה.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה