אירוע יוגה ערבה 2019,כ- 50 סדנאות שונות ומגוונות המקשרות בין רוח וחומר

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אירוע יוגה ערבה 2019,כ- 50 סדנאות שונות ומגוונות המקשרות בין רוח וחומר, האירוע שעיצב והביא את החידושים האחרונים לקהילת היוגה של ישראל,הביא סוגי יוגה שונים המתאימים לגוון רחב של אנשים כל גיל ובכל רמת תרגול. כל סוגי היוגה לאורכה של הערבה.
רונית זילברשטיין
28/10/2019 | 14:14

אירוע יוגה ערבה 2019,כ- 50 סדנאות שונות ומגוונות המקשרות בין רוח וחומר, האירוע שעיצב והביא את החידושים האחרונים לקהילת היוגה של ישראל,הביא סוגי יוגה שונים המתאימים לגוון רחב של אנשים כל גיל ובכל רמת תרגול. כל סוגי היוגה לאורכה של הערבה.

השנה כחלק מחגיגות העשור,התווספו למבחר הסדנאות מספר מוגבל של סדנאות ארוכות יותר בנות חמישה ימים, להעמקה עם מורים מובילים. הן מיועדות למתרגלים וותיקים שמבקשים לעבור הכשרה עמוקה.

סדנת יוגה לגב וצוואר – שחרור מתחים ותמיכה בשרירים שפחות מופעלים אצל היושבים יום שלם בעבודה. סדנת יוגה לניקוי רעלים לאנשים שרוצים לרפאאת הגוף ולנקותו מרעלים.

סדנת יוגה על המים בשילוב סאפ לאוהבי ים ויוגה. סדנת יוגה אווירית, יוגה ערסלים, לא רק יוגה מגיעה מהמזרח הרחוק, אלא גם אומנויות לחימה שונות, ואת השילוב של שני העולמות האלו ניתן היה למצוא בסדנה מיוחדת-בודאקון יוגה – סגנון יוגה חדש ומהפכני שהשתלט על אירופה. ועוד עשרות סדנאות מסוגי יוגה שונים.

*סיימון בורג אולביר – אוסטרליה המאסטר הבינלאומי האוסטרלי הגיע לראשונה לישראל !הוביל את אחד מבתי הספר הנחשבים בעולם ליוגה בשילוב עבודה אנרגטית זהה לזו שלקוחה מאמניות הלחימה.

מורה ליוגה סינרג’י, שיטה ייחודית שפותחה על ידו. מלמד מעל ל- 40 שנה,ובנוסף, סיימון גם בוגר תואר ראשון של פיזיותרפיה יישומית, תואר ראשון של ביולוגיה אנושית, מאסטר של חקר בביולוגיה מולקולרית ועוד.

ד”ר אינגה בוליאן- גרמניהאינגה מלמדת יוגה מאז 2006 ב”ספיריט יוגה” בברלין. העובדת כחונכת בתוכניות להכשרת מורים. כרקדנית בלט לשעבר וד”ר לכלכלה, גילתה כי יוגה היא המיזוג המושלם של מה שחשוב עבורה בחיים. סגנון ה”ספיריט יוגה” מייצג גישת יוגה מודרנית, נגישה, רלוונטית, מעשית ומובנית בדיוק ליוגה. *אלכס דואוסון – ארה”בכוכבת “נמסטה ביצ’ס” האמריקאי ומייסדת מרכז נשימה ללא גבולות. אלכס החלה ללמד יוגה בשנת 2002, וכיום מעבירה סדנאות יוגה בכל העולם.
ההוראה שלה מונעת באמצעות מנטרה ומוזיקה (בשידור חי ומוקלט) כחלק מתרגול היוגה. באמצעות שימוש ברטט קול, היא מנחה את תלמידיה להתחבר לגוף ולצליל.

*אולהג’אס – צרפת, איביזה, הודובעלתסגנון ייחודי ששאוב ממגוון רחב של סגנונות מהן לקחה השראה במהלך טיוליה בעולם. חוקרת תנועה, הוראת היוגה שלה משלבת ויניאסה, אקרו יוגה ועיסוי תאילנדי.

*יוגי וישנו פאניגרהי –הודויוגי וישנו חי את חיי היוגה למעלה מ- 30 שנה. עבור וישנו היוגה היא גוף, נפש ורוח, ובדרך זו הוא מלמד יוגה כבר שנים רבות בהודו ומחוץ לה. הוא מקדיש עצמו להנחיית תלמידים בבית הספר ליוגה אשר הקים ברישיקיש הודו. ולצדם עשרות מורי יוגה מטובי המורים בארץ.

אירוע השיא התקיים במפגש בפארק תמנע לאירוע האיחוד, כל המורים והמתרגלים, כאלף איש התכנסו באמצע המדבר לתרגול שקיעה משותף בהנחיית המורה האורח מאוסטרליה- סיימון בורג אוליברמול הנוף הראשוני של עמודי שלמה וחווים את האיחוד העוצמתי של יוגה, נשימה משותפת והרבה מדבר.

בשיא הערב הופיעה להקת אנא עארף (anna rf) להקה ישראלית עם רוח טורקית שמופיעה יחד עם אמנים מרוקאים.

סופ”ש יוגה ערבה הוא שיתוף פעולה פורה בין הערבה ובתי הארחה המסוגננים שבה לבין ארגון מורי היוגה בישראל. הזדמנות של מתרגלי יוגה לבחור מורה מתוך עשרות המורים המובילים מהארץ ומהעולם, לבחור מתחם אירוח מתוך עשרות המתחמים שיש לערבה להציע ולהתחבר למדבר וליוגה.
האירוע התאפשר והתקיים בסיוע המועצה האזורית ערבה תיכונה, המועצה האזורית חבל איילות,משרד התיירות והמשרד לשיתוף פעולה אזורי.

שתפו ב:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות